Костянтин Сушко поділився своїм досвідом з молодими журналістами

Костянтин Сушко журналіст22 квітня у Запорізькому національному університеті відбулася зустріч студентів 1-го курсу факультету журналістики з відомим запорізьким журналістом та письменником Костянтином Сушко. Він розповів про значимість журналістського слова  та презентував свої книги.

«Слово – це все! Хто має доступ до слова –має доступ до зброї» –  запевнив Костянтин Іванович.

Робота журналіста дуже небезпечна, тому потрібно бути освіченим та дуже обережним з поданням інформації. Костянтин Сушко порадив молодому поколінню журналістів у своїй діяльності сприймати максимум інформації, але в матеріалі висвітлювати лише частину, щоб обов’язково залишався запасний аргумент, який може врятує від можливих конфліктів. Робити матеріали тільки спираючись на факти, не застосовувати жодних домислів чи коментарів.

«Журналіст – це той, хто буде сприйматися читачами!», – наголосив відомий письменник.

Костянтин Сушко відмітив, що журналістика дуже небезпечна для вразливої людини, але 30 років старанної роботи у пресі забагато, щоб покинути її.

«По натурі не почуваю себе журналістом , у мене інше сприйняття. Рятувався,пишучи  оповідання», – розповів Костянтин Іванович.

Тому будучі зараз на пенсії, пише книги. Студентам він презентував такі видання як «Інспектор Хорс», «Ойкумена», «Трансмісія слова» та «Зелений Мій Дім».

Автор: Ольга Корнієнко