«Моя сім’я – моя зграя»: студенти журфаку поспілкувалися із захисницею тварин Олесею Кулик

Олеся Кулык защита животных6 квітня до студентів факультету журналістики  ЗНУ завітала зооволонтер Олеся Кулик. Дівчина розповіла першокурсникам про свою волонтерську діяльність та про захист тварин у Запоріжжі.

Олеся є випускницею факультету журналістики ЗНУ, але вже 8 років займається  волонтерством і допомагає безпритульним тваринам, організовує суботники на острові Хортиця, проводить уроки доброти у школах та університетах. Також волонтерка займається порятунком диких тварин, веде пропаганду вегетаріанства, бере активну участь у акціях «анти-цирк», «анти-хутро». Сама дівчина живе у приватному доміразом з татом, у них на подвір’ї  мешкають більше 60-ти тварин.

«Мій тато мене підтримує у моїй діяльності, адже в нього просто не має вибору» – з гумором розповіла Олеся.

Дівчина вирішила займатись волонтерством після того, як до неї потрапив птах зі зламаним крилом. Олеся намагалася знайти ветеринара, який би допоміг їй вилікувати тварину, але зробити це не вдалося і птах просто загинув. З тих пір волонтерка допомагає тваринам вилікуватись або ж знайти дім.

На останок Олеся показала студентам багато фотографій своїх тварин та запропонувала долучатися до волонтерської діяльності.

«Треба розуміти, що волонтер – це не професія. Ми не заробляємо на цьому грошей, але при цьому витрачаємо не лише власні сили? а й здоров’я. Необхідно доброзичливо ставитися до волонтерів – так, як ми ставимося до своїх підопічних», – наголосила волонтерка.

Автор: Каріна Невмивака