У Запоріжжі пройшов ярмарок можливостей «Підключайся!»

Ярмарка можливостейУ Запоріжжі багато можливостей провести вільний час з користю. Щоб довести це, 10 квітня у запорізьку обласному центрі молоді пройшов ярмарок можливостей «Підключайся!». Товариства із захисту тварин, екологічні організації, театральні студії – близько 30 об’єднань демонстрували свої проекти.

Серед учасників зустрічі були присутні представники організацій «Твори добро, Україна», «Червоний хрест», «Твоя країна». захисниця тварин Олеся Кулик, учасники клубів «Еколь», «Рівні можливості». Усі охочі змогли поспілкуватися з представниками організацій, поставити питання та навіть долучитися до волонтерської діяльності. В освітній зоні проводилися лекції-презентації з освітніх і молодіжних програм за кордоном від UniStudy, майстер-клас з розвитку креативності від тренінгової компанії «АЛЬБА» та міні-тренінг з танцювально-рухової терапії від майстерні «SOZIDAEM».

«Ми задоволені, що стільки організацій відгукнулися на цей ярмарок. Їх було більше 30. Для нас це був перший захід такого маcштабу. Ми хотіли показати, що у нас є багато організацій, котрі роблять наше місто світлішим, добрішим та чистішим», – розповіла одна з організаторів проекту.

Організатором проекту виступила Школа волонтерів №612. Проект створений в рамках Української ініціативи щодо підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Автори: Анастасія Чебердіна, Єлізавета Хведчик.