У Запоріжжі відкрилась ярмарка hand made

Выставка хенд мейдПридбати великодні подарунки, зроблені своїми руками запоріжці можуть на виставці – ярмарці Hand Made «Поляна Чарівників», яка відкрилась сьогодні, 28 квітня.

На виставці були представлені  вироби ручної роботи:  лялечка з шпаківницею, стильна вітражна брошка «Пташка», текстильний кролик, брелок з гербом України, вітражний підсвічник та багато інших виробів від майстрів з різних регіонів України.

«Я постійно відвідую ярмарки «Hand Made» та задоволення купу прикраси ручної роботи. В мене вже ціла колекція таких виробів. Сьогодні купила вітражну брошку на подарунок мамі. Мені здається, кращого подарунка ніж подарунок ручної роботи немає»,- розповіла студента Катерина Онищенко.

Багато відвідувачів на виставці підібрали собі унікальні вироби ручної роботи, а деякі  придбали дивовижні, зроблені руками та з любов`ю подарунки для своїх близьких.

«Цю виставку ми проводимо вже не один рік. На кожній виставці наші майстри представляють дуже чудові вироби ручної роботи, дивишся – аж дух захоплює. Також ми плануємо провести ще багато різних ярмарок в цьому році», – повідомила організатор виставки Ольга Злагода.

Автор: Ілона Скидан