Ксенія Сілявіна: «Головне – поставити мету і впевнено йти до неї»

Ксенія Сілявіна співачкаМолода співачка Ксенія Сілявіна впевнено підкорює запорізький музичний Олімп. У свої 18 років дівчинастала переможницею багатьох музичних конкурсів, серед яких «Таланти Хортиці», «Шлях до успіху», «Золота скарбничка» тощо. Своїм секретом успіху Ксенія поділилась з «Порогами».

– Ксенія, скажіть будь ласка, що саме послужило поштовхом до музичної творчості?

– Вже з двох років мої батьки чули мій голос. Я постійно ходила і щось наспівувала, викрикувала, повторювала слова пісень, намагалася щось вигадувати граючи на татовій гітарі. Я думаю,всі наші захоплення йдуть з дитинства, саме це і послужило поштовхом до музичної творчості.

– Якими були перші кроки до музики?

– Як всі маленькі діти, я з раннього дитинства вже уявляла себе співачкою. Напевно, це і були ті самі перші кроки. Ну а вже усвідомлений крок – вступ до музичної  школи, там мною почали вже займатися по повній програмі.

-Ксенія розкажіть про свої досягнення в музичній творчості

– Напевно, як такого, досягнення в музиці у мене і не було, але це в майбутніх моїх планах!

 – Що ви робите, якщо вас покидає натхнення?

– Намагаюсь абстрагуватися від зовнішнього світу, сідаю за перегляд кінофільму,  який мене надихає на творчість, міркую, що я роблю не так з приводу своїх помилок і сама себе налаштовую, даю собі стимул до подальшої праці. Головне – поставити мету і йти до неї.

– Які в вас плани на майбутнє в музичній творчості?

– У мене грандіозні плани в майбутньому. Але, для початку, потрібно здійснити плани на найближчий час, наприклад, закінчити цей навчальний рік.

– Які саме кроки ви плануєте зробити для реалізації творчих ідей?Ксенія Сілявіна співачка на сцені

– Найголовніше – це продовжувати брати участь в музичних конкурсах, щоб тебе помічали. Можливо колись я стану дуже відомою.

– Які слова вас змушують не опускати руки та йти до своєї мети?

-Мій девіз по життю – це поставив мету і досягай її будь-якими шляхом! Перш за все потрібно довести собі, що ти все зможеш, ти сильна, вольова, а головне, самодостатня людина, яка зможе побудувати свій життєвий шлях.

– Чи доводилося в професійній діяльності переступати через свої принципи?

–  У мене як таких, принципів немає . Звичайно, буває, коли у вихідні дні хочеться  поспати, але потрібно виручати колег і виступати на якихось конкурсах, концертах. Але скрізь потрібно шукати плюси! Продуктивність перш за все.

– В яких конкурсах ви брали участь?

– Ще в школі брала участь у таких конкурсах такі як: «Слов’янські зорі», «Школа має талант» тощо Вже коли поступила в академію, то була на «Я-Українка», «Дивосвіт»,  «Таланти Хортиці», «Шлях до успіху», «Золота скарбничка» та багато інших, але вже не пам’ятаю назв.

 –  Ви займаєте тільки перші місця, чи були поразки?

– Зазвичай я перемагаю. У конкурсі «Я-Українка» посіла перше місце. Це була довгоочікувана перемога. Але, наприклад, в проекті «Україна має талант» взагалі не пройшла відбірний тур. Та я не засмучуюсь, це тільки початок.

Спілкувалась: Мілана Кіріченко