Театр VIE

Кожне покоління приносить щось нове. Малює на полотні світу своє та стирає те, що займає простір, стає непотрібним. У цій погоні за новим ми втрачаємо зв’язок з цінним. Насамперед з культурою. Так посунувся на другий план театр. Молодь важко здивувати. А тим паче зацікавити спектаклями.

Але в кожному правилі є свої винятки. Доказом цьому став театр-лабораторія VIE. Це приклад того, як на старе можна подивитися по новому. Їх родзинка – креативність. Серед плюсів – новизна.

Якщо говорити за креативність то це нові жанри: квест, музичні клоунади, спектаклі притчі, романтичні казки. Також,на відміну від інших театрів, тут у виставі може бути залучено всього два актори.

Що ж до новизни, то тут можна виділити відтворення старих п’єс та творів. Всім відома «Принцеса на горошині» отримала друге життя у вигляді музичної казки з елементами клоунади.

Є звичайно свої мінуси. Такі як: дуже мале приміщення, незручне розташування, мало декорацій. Але це не заважає театру не тільки ставити свої п’єси,але й підтримувати молодих талановитих людей. Декілька раз на рік допомагає організовувати виставки молодим художникам та фотографам. Також активно приймає участь у культурних міських заходах. Проводить благодійну спектаклі.

Театр працює лише два дні на тиждень, а саме субота та неділя. То ж це ще один альтернативний варіант,як можна провести свої вихідні. Цікаво та з користю. Адже до якого б покоління ви не належали, долучатися до прекрасного завжди актуально.

Автор: Вероніка Хорольська