Запоріжці відзначили День матері у «Дубовому Гаю»

kojn027-4VMВелике свято до Дня матері відбулося в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» на центральній галявині 9 травня.

Організатори представили яскраву програма заходу. Для дітей працювали аніматори, які розважали їх запальними танцями та цікавими іграми. Також малеча змогла порадувати своїх матусь виготовленими власноруч штучними квітами, плетеними ляльками та різними солодощами.

Організатори потурбувалися і про батьків, які мали змогу змагатися сім’ями в різних розважальних естафетах. Молодь могла взяти участь у квесті парком, переможець якого отримав у подарунок путівку до Європи. А на сцені головної галявини гостей заходу розважали святковою концертною програмою та сімейними конкурсами з приємними подарунками та білетами на атракціони.

«Мені здається, що подібні заходи перш за все цікаві і корисні для малечі, адже є місце, де вони можуть вдосталь побігати, поспілкуватись, погратись. Також тут дітки можуть відкрити свої творчі здібності завдяки майстер-класам, які дуже їм до вподоби, бо туди завжди збігається багато малих. Іще дуже цікаво, що цього разу всі змагались не лише по одному у конкурсах, але й сім’ями. Загалом, це чудова можливість активно та з користю провести час», – поділилась з «Порогами» Інна, одна із учасниць концерту.

Автор: Сергій Маловічко

Фото: Ганна Медведєва