ЗНУ запрошує на тренінг з фактчекінгу від фахівців проекту StopFake

16 червня в Національному Запорізькому Університеті (вул.Жуковського, 66, 2-ий навчальний корпус) з 10:00 до 13:00 год. відбудеться тренінг з фактчекінгу від фахівців проекту StopFake.org, які навчать студентів, журналістів, громадських активістів перевіряти інформацію від політиків, чиновників, ЗМІ.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь:

* Що таке фактчекінг і чому він набуває все більшої популярності в Україні?

* Як перевіряти правдивість інформації від політиків і чиновників?

* Як фактчекінг може сприяти громадському контролю за діяльністю влади?

Окрім того, під час тренінгу обговорюватиметься майбутній регіональний проект з фактчекінгу запорізьких політиків і студенти зможуть долучитися до нього. Якщо вам це цікаво, не плануйте нічого з 14:00-17:00 год. Наступна частина тренінгу відбудеться з громадськими активістами і журналістами-практиками вашого регіону. Місце проведення другої частини тренінгу наразі з”ясовується.

В рамках проекту «Впровадження практики фактчекінгу в українських регіонах» такий тренінг пройшов у Харкові. Також його проведення заплановано ще у 7 великих містах України (Дніпропетровськ, Херсон, Одеса, Миколаїв, Львів, Ужгород, Суми).

Взяти участь у заході запрошуються студенти, викладачі, професійні журналісти, усі охочі! Вхід вільний!

Даний захід відбувається за підтримки Асоціації з міжнародних справ (АМО) та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Контактний телефон – 067-964-39-04