У Запорізькому національному університеті відкрилась «Школа блогерів і громадських журналістів»

22 липня на базі факультету журналістики Запорізького національного університету розпочався десятиденний тренінг для молодих блогерів та журналістів «Школа блогерів і громадських журналістів». Організаторами Школи виступили Спілка молодих незалежних журналістів та викладач факультету журналістики Наталя Виговська за підтримки Interlink Academy та уряду Німеччини.

24 учасники із Запоріжжя, Бердянська, Дніпра, Кіровограду, Кривого Рогу навчатимуться створювати успішні блоги та просувати контент, знімати відео та стріми, захищати інформацію на власному комп’ютері та мобільному телефоні та створювати журналістські розслідування, не виходячи з дому.

За перші три дні тренінгу молоді журналісти відвідали майстер-класс фахівця з цифрової безпеки Миколи Костиняна, на якому обговорювали необхідність захисту облікових записів, дізнались, як можна захистити пристрої від втрати даних, шпіонських програм та вірусів. Також учасники виконували практичні завдання з написання блогів за участю провідних медіа тренерів – медіаексперта, регіонального кореспондента«Громадського радіо» Надії Вірни, менеджера проектів ГО «Інтерньюз Україна» Кирила Єсіна та редактора проекту «StopFake» Артема Бабака.

Протягом наступних днів учасники Школи блогерів матимуть можливість зустрітися з відомими блогерами та громадськими активістами Запорізького регіону, відвідати сучасні редакції, а також створити власні медіа-проекти, найкращі з яких отримають додаткове заохочення.

Джерело: sites.znu.edu.ua