Запорізький національний университет пропонує абітурієнтам навчання за новими спеціальностями

Уперше в нашому регіоні запорізькі абітурієнти зможуть навчатися та отримати диплом бакалавра за новими спеціальностями. У Запорізькому національному університеті з 2016 року оголошується прийом на навчання за освітньо-професійною програмою «Готельно-ресторанна справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а також за спеціальністю (освітньою програмою) «Дизайн» та її спеціалізаціями: «Графічний дизайн» і «Дизайн середовища».

Студенти, які виявлять бажання вступати саме на спеціальність «Готельно-ресторанна справа», отримають знання та практичні навички з організації готельно-ресторанної справи, зовнішнього та внутрішнього менеджменту готелів, ресторанів – сучасного сервісу, ведення бізнесу тощо. Дипломовані випускники, які закінчать факультет фізичного виховання Запорізького національного університету, працюватимуть у сфері готельно-ресторанної справи не лише в Україні, а й за кордоном – у Болгарії, Туреччині тощо.
Молоді спеціалісти матимуть можливість стати фахівцями з раціоналізації виробництва; зі стандартизації, сертифікації та якості; з гостинності в місцях розміщення (готелі, туристичні комплекси тощо); з готельної справи; з ресторанної справи; з готельного обслуговування; з організації дозвілля; зі спеціалізованого обслуговування; фахівцями-аналітиками з дослідження товарного ринку та ін.
За більш детальною інформацією можна звернутися до декана факультету фізичного виховання Малікова Миколи Васильовича за телефоном (061) 228-75-54.

Студенти, які оберуть спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», отримають знання та практичні навички з організації торгівлі, комерційної діяльності, митної справи, електронної комерції, комерційної логістики та біржової діяльності.
Дипломовані випускники працюватимуть у сфері підприємницької діяльності та торгівлі, маркетологами, фахівцями з реклами та PR, в системі сертифікації, стандартизації та експертизи товарів, в митних органах, брокерських конторах.
Додаткова інформація – на сайті приймальної комісії ЗНУ https://web.znu.edu.ua/pk.

Студенти, які нададуть пріоритет новій спеціалізації «Графічний дизайн», отримають знання та практичні навички з дизайну книг, журналів, газет (розробка стилістики кожної рубрики, розробка ілюстрацій, правильне форматування тексту і кадрування зображень, робота над обкладинкою), графічного дизайну простору (розробка знаків і покажчиків у міському середовищі, у торговельних і бізнес-центрах, таблички та дорожні знаки), дизайну для Інтернету (оформлення сайту і Інтернет-банерів, розробка фірмового стилю), дизайну реклами (розробка ефективних комунікацій продавця з покупцем), фірмового стилю та брендінгу (розробка знаку і логотипу фірми, підбір фірмових кольорів, підбір шрифтів).
Випускники можуть обіймати такі посади: арт-директор, декоратор, дизайнер інтер’єру, дизайнер меблів, дизайнер освітлення, дизайнер рекламних агентств.
Студенти ж, які оберуть «Дизайн середовища», отримають знання та практичні навички з ландшафтного дизайну (створення максимально комфортних умов у парках, скверах, садах, присадибних ділянках; проектування й озеленення, благоустрою та обслуговування території, проектування й установки систем освітлення, створення водойм, установки системи поливу) та дизайну інтер’єрів.
Випускники цієї спеціальності можуть працювати у меблевих салонах, дизайнерсько-архітектурних бюро, фірмах з розробки предметів інтер’єру та декору.
Додаткову інформацію можна отримати в приймальній комісії та за телефонами: (061) 764-67-53, 764-18-75.

 Джерело: sites.znu.edu.ua