У ЗНУ модернізували студмістечко: ТОП-8 змін

Протягом літніх канікул студмістечко ЗНУ активно ремонтували та модернізували. «Пороги» виділили ТОП-8 змін, які відбулися у навчальних корпусах та на території студмістечка.  

Найбільш масштабні зміни відбулися у 2-му навчальному корпусі. Тут суттєво модернізували хол першого поверху та відновили фасад. Працівники ремонтно-будівельної групи АГЧ ЗНУ зробили дворівневу стелю з фрагментами натяжних елементів, відремонтували приміщення гардеробу та буфету, встановили нові вітражі, стіни оздобили штукатуркою «короїд» та пофарбували.

Також, на другому поверсі корпусу відремонтували аудиторії та приміщення кафедр факультету журналістики та філологічного факультету. Відремонтували аудиторії і у 5-му та 6-му корпусах.

Змінився і зовнішній вигляд комбінату громадського харчування ЗНУ. Маляри-штукатури відремонтували  фасад студентського кафе-бару «Тетянин День», очистили  від сміття дах комбінату.

Оновили асфальтне покриття бокових доріжок за 2-м корпусом, а доріжку між 1 та 2 корпусами та біля могили отамана Йосипа Гладкого виклали тротуарною плиткою.

Значна модернізація відбулась у гуртожитку №4: тут замінили старі труби водопостачання  на нові пластикові.

Напередодні навчального року керівництво ЗНУ придбало нові комп’ютери для мультимедійних аудиторій, а також обладнали нову комп’ютерну аудиторію № 226 у 2-му корпусі.

Не залишилася без уваги і зелена зона навколо навчальних корпусів. Щороку насаджують нові рослини на клумбах, а між гуртожитком №4 та корпусами №1 та 2 планують облаштувати нові квітники та посіяти газон.

Проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Кушнір повідомив, що ремонтні роботи деяких аудиторій продовжать і під час навчального року.

За матеріалами: www.znu.edu.ua