Запорізькі музиканти та телевізійники привітали Україну з Днем народження зворушливим відео

З нагоди святкування 25-ої річниці здобуття Україною незалежності представники різних национальностей, які живуть у Запоріжжі, створили чуттєве відеопривітання для своєї Батьківщини.

 

У Запоріжжі живуть багато людей, які народилися за межами України, але вважають нашу країну рідним домом. Живуть тут і люди, які народилися в Запоріжжі, але мають іншу національність. Для них Україна – це Батьківщина, а Гімн України – головна пісня життя.

«В мене було бажання якось особисто, у плані творчості, показати любов до рідного міста та відзначити ювілейну дату «День незалежності України». Як виконавиця, можу відверто сказати: коли я співаю гімн своєї країни, я відчуваю шалену енергетику та гордість за своїх співвитчизників, сильний та талановитий народ України», – зізналася Сабіна Сафарлі, вокалістка гурту Far4, одна з героїнь кліпу.

У кінці зворушливого привітання автори відео закликають мешканців інших міст, містечок, сіл приєднатися до вітальної естафети і подарувати Україні та українцям кліп, де виконується будь-яка українська пісня.

«Я радий тому, що наша спільна ідея та громадянська позиція втілилась у такий ролик. Було б дуже класно, якщо інші міста Украіни теж підтримали нас та творчо пріватали своє місто з Днем Незалежності», – поділився Юра Юрченко, один з авторів ролику. 

Источник: tv5.zp.ua