Від Запоріжжя до Алтаю: новина про петицію проти розлучення Джолі та Пітта викликала ажіотаж

Вчора, 21 вересня, запорізький журналіст Костянтин Андрєєв створив петицію проти розлучення Бреда Пітта та Анджеліни Джолі. Від самого початку петиція мала жартівливий характер, але несподівано викликала бурхливу реакцію в ЗМІ та соцмережах – особливо у росіян.

Про те, що зіркова пара збирається розірвати шлюб, стало відомо два дні тому. Ця звістка одразу заполонила всі стрічки новин та викликала бурхливі обговорення у соцмережах. Саме тому Костя жартома створив петицію проти розлучення Бранджеліни:

pmxndon4h08

“Ідея прийшла після того, як всі інтернет-портали і стрічки соцмереж почали публікувати новини про розлучення зіркових акторів. Це був дійсно вибух! Я здивувався, невже для людей мають таке значення стосунки селебрітіз? Декілька секунд – і я жартома створив на сайті нову петицію до Пітта та Джолі.”

У петиції Адрєєв пише, що Бред та Анджеліна багато років поспіль були зразком ідеальної пари, а тому світ може зневіритися в коханні через їх розлучення. Журналіст зазначив, що для цього звернення потрібно – суто символічно – 100 підписів.oblozhka

  Костя, звичайно, пожартував, але про це почали писати в ЗМІ. І деякі журналісти та користувачі соцмереж, очевидно, такого жарту не зрозуміли. Наприклад, “LifeNews” написав, що автор збирається передати цю петицію в Голівуд – Пітту та Джолі

lajfn

Автор петиції аж ніяк не розраховував на те, що його ідея стане популярною. Тим паче, що хтось її сприйматиме серйозно:

“Не знаю, як вона потрапила на очі журналістів з російського сайту Lifenews – але після цього почалися перепости, цитування і коментарі. Наприклад, у офіційному пабліку Lifenews ВКонтакті дописувачі на повному серйозі рахують, скільки мені за це заплатив Госдеп. Але ж, люди, це просто іронічна петиція! Невже хтось подумав, що все це серйозно?”

І справді, коментарі заслуговують уваги. Користувачі “ВКонтакте” коментують новину так, наче вона є визначальною для зовнішньої політики України в цілому.

(натисніть, щоб збільшити)

Новина про те, що в Запоріжжі журналіст створив таку петицію досягла Алтаю, Барнаулу та Кузнецького вугільного басейну (південь Росії).

Але, незважаючи на подібний ажіотаж, підписувати звернення читачі не поспішали. На момент публікації – за 23 години після створення петиції – до успішного завершення цього жарту залишилося ще 5 підписів.

petytsyya

 

Автор: Катерина Майборода