БАСКЕТБОЛЬНА СУПЕРЛІГА: «Запоріжжя – ZOG»  переміг «Миколаїв»

21 жовтня у Палаці спорту ЗАС БК «Запоріжжя – ZOG» проводив домашній матч   шостого туру Суперліги України з баскетболу. У суперниках була команда «Миколаїв».

Розпочався матч з міні ривку гостей. Але запоріжці швидко взяли гру під контроль, вигравши першу чверть 23-19, а в кінці другої чверті перевага господарів зросла до 10 очок. Не останню роль у формуванні відриву зіграв Макс Конате, закинувши 12 очок та зробивши 2 перехоплення.

У перерві «щасливим» вболівальникам було запропоновано взяти участь у конкурсі від ФБУ ыз нагородою в 2000 гривень, суть якого – закинути м’яча з середини поля. Приємно. Що саме вболівальник із Запоріжжя перший, хто закинув і переміг у цьому сезоні.

Третя чверть почалась не дуже вдало для господарів, які пропустили  16 очок за 4 хвилини і дозволили миколаївцям навіть вийти вперед, але своєчасний тайм–аут тренера запоріжців Дмитра Щіглинського охолодив наміри команди «Миколаїв» перемогти у цьому протистоянні. Надалі впевнена гра «Запоріжжя – ZOG» на підбираннях, особливо під чужим кошиком, у виконанні Змітровіча та Конате, та результативні 3-очкові кидки Рибалка, Буренка та Овдєєнка дозволили тримати гостей на відстані.

Використовуючи наприкінці четвертої чверті тактику навмисного фолу, «Миколаів» міг повернутись у гру, але влучна реалізація штрафних запоріжцями та довгі розігрування м’яча суперниками не дало їм шансу на перемогу. Отож, «Запоріжжя – ZOG» переміг із загальним рахунком 88-84. Нагадаю, що це вже п’ята перемога у поточному сезоні.

Владислав Мороз