“КУЛЬТУРА (ДЛЯ) ВСІХ”: У Запоріжжі менеджерів культурних проектів запрошують на форум

21-22 жовтня вперше у Запоріжжі відбудеться непересічна подія – Всеукраїнський форум партисипативних проектів «Культура (для) всіх». Провідні культурні менеджери з усієї України поділяться з учасниками найкращим досвідом реалізації проектів та презентують приклади позитивних змін у своїх містах.

Захід стартує 21 жовтня о 10.00 у сесійні залі Запорізької міськради.

В межах форуму будуть обговорені такі цікаві та актуальні питання, як культурна децентралізація і її можливості для сучасних міст; власне, що таке партисипація, і чому вона стає новим імпульсом для розвитку у культури; як знайти точки перетину інтересів бюджетного та незалежного секторів культури; як змінювати місто, зокрема спальні райони, через культуру. І що також важливо – як залучити ресурси міжнародних інституцій на розвиток культури у своєму місті.

forumkult_2

В програмі форумупрезентації кращих партисипативних культурних практик інших міст України; дослідження ключових можливостей сфери культури та туризму в Запоріжжі; воркшопи за участі тренерів з інших міст; відвідування заходів фестивалю «Запорізька книжкова толока», виконання практичних завдань за тематикою воркшопів; підсумкова дискусія з питань культурного співробітництва в Запоріжжі.

Серед найцікавіших досвідів, що будуть презентовані – перетворення занедбаного міського кінотеатру на культурний осередок у Кременчуці; створення альтернативного культурного центру на основі покинутої столярної майстерні; перетворення старого «Народного дому» на сучасну освітньо-мистецьку лабораторію тощо.

forumkult_3

До участі у форумі запрошуються представники профільних департаментів органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники культурних і соціокультурних закладів Запоріжжя, громадські активісти та менеджери культурних проектів.

Для участі потрібна обов’язкова попередня реєстрації у кураторки проекту Наталі Лобач:

телефон: 099 468 70 76,

електронна пошта: [email protected] .

Захід відбувається за фінансової підтримки  Goethe-Institut у рамках програми «Культурно-освітня академія» та Другого міжнародного літературного фестивалю «Запорізька книжкова толока»