На Запорізькій книжковій толоці виконали танець на візочках (ВІДЕО, ФОТО)

Сьогодні, 21 жовтня, в Запоріжжі старував наймаштабніший фестиваль України «Книжкова Толока». Відкриття найочікуванішого проекту року розпочалося зі зворушливого сюрпризу від учасників клубу “Рівні можливості”.

“Оскільки це свято мистецтва і, якщо ви бачили, то тезою цьогорічного фестивалю є «Шляхи порозуміння». Між дітьми і дорослими, між переселенцями і учасниками АТО, між білими, чорними та якимось фіолетовими у крапинку, між усіма. Бо ми всі є люди. І сьогодні ми хочемо звернути вашу увагу на те, що є ціла купа людей, які потребують нашої уваги. І тому одні з представників цих людей приготували вам сьогодні сюрприз,” – сказав Ігор Гармаш.

А сюрприз був дійсно неочікуваний. Пара Віктора та Ірини виконала особливий танець для усіх присутніх на заході – чоловік та жінка кружляли у вальсі на інвалідних візках. Публіка була у захваті, а деякі навіть не змогли стримати сліз. Така реакція була викликана ще й вдалим вибором пісні – Океан Ельзи «Така, як ти».

“Для мене як для людини мистецтва основною оцінкою є реакція та відгуки публіки. Бо ж сам себе не оціниш, а люди краще бачать зі сторони. А сьогодні я бачив, що присутні були у захваті,” – ділиться враженнями Віктор.

Після виступу пару запросили на одну з локацій Книжкової Толоки, де Віктор та Ірина приєдналася до обговорення проблем маломобільної категорії населення у Запоріжжі.
Окрім танців, пара також виступає на різних фаєр-шоу, є учасниками клубу «Рівні можливості» та веде активний спосіб життя.

 

Автор: Слава Чиженок