ОКСАНА ЗАБУЖКО у Запоріжжі: “Ви обираєте – хто стріляє і по кому стріляють!”

26 жовтня до Запорізького національного університету завітала відома письменниця Оксана Забужко із презентацією нової книги «І знову я влізаю в танк».

«Ви – покоління цієї самої Донецької війни. Кожен ваш вибір, професійний вибір, він є не просто моральним вибором – одночасно він є і екзистенційним вибором саме на сьогодні. Ви обираєте –  хто стріляє і по кому стріляють! І тому це треба усвідомлювати.»

Із такими словами звернулася Оксана Забужко до студентів ЗНУ та гостей фінальної зустрічі в рамках «Запорізької книжкової толоки.

Разом із аудиторією Забужко обговорила тему інформаційного простору в Україні. Це викликало багато дискусій в залі, що стало свідоцтвом зацікавленості суспільства. Крім того, Оксана Забужко поділилась власною думкою щодо багатьох інших важливих аспектів: політичний вибір країн-сусідів (Польща та Росія), вітчизняний медіапродукт, пропаганда, менталітет українців, проблема двомовності:

«Це роман вже про нашу, про інформаційну війну. Це роман про те, що відбувалося з українськими медіа, що відбувалося з українською журналістикою на початку 2000-х років.»

lpcbopugthq

uq1v5xqqo8c

u7jwupedjhe

ppnmdsmnmx0

z9u-p47dkr8

zr9trq7odma

Аліна Переверзева, Софія Єлагіна