У Запоріжжі покажуть спектакль про людей з особливими потребами (ВІДЕО)

Вже завтра, 18 жовтня в Запоріжжі очікується досить незвичайний захід. О 19:00 в Театрі молоді (ТЮГ) відбудеться вистава «За кілька кроків від щастя», автором сценарію і режисером якого є Маріанна Смбатян у співпраці з Олександрою Лавриченко.


«За кілька кроків від щастя» – це п’єса, що складається з семи невеликих історій, в кожній з яких торкаються теми життя людей з особливими потребами. Їхні почуття, мрії, прагнення і дії, а також взаємозв’язок зі здоровими людьми . Кожну з історій об’єднує образ дівчини, що з’являється між сценами з мудрими висловами. Вона веде глядача до прихованих куточках душі кожної людини. Головна концепція п’єси – показати людям, що навіть маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, можна досягати великих успіхів, »  розповіла «Порогам »Маріанна.

Актори, які виконують ролі людей з особливими потребами, в дійсності також є людьми з інвалідністю.
Всі вони – члени клубу «Рівні можливості» і сценарій написаний з урахуванням фізичних і характерних рис кожного з учасників. 7 акторів з 16 мають 1-ю та 2-ю групи інвалідності.

Важливо, що гроші, зібрані на вході, будуть передані на ремонт даху будинку інваліда 2-ї групи Олександра Коси, що є членом клубу «Рівні можливості». Олександр незважаючи на інвалідність і складність пересування, сам є волонтером. Після сильного урагану навесні 2015 го року дах його будинку була сильно пошкоджена. Якщо не забезпечити гарного ремонту, Олександр ризикує залишитися без будинку. Тому друзі по клубу вирішили однією справою і людей порадувати душевної постановкою, і допомогти Олександру.