У Запорізькій області знайшли гриб, вартий Книги рекордів Гінеса

 У Запорізькій області чоловік знайшов гриб, який може претендувати не лише на рекорд України, але й на Книгу рекордів Гінеса.

У селі Новгородківка Мелітопольського району знайшли величезний гриб-дощовик, пише “Наш город“.
Гриб знайшов місцевий грибник Іван Ковко. В житті такого великого не бачив. Спочатку подумав, що це великий гарбуз, проте, придивившись, побачив гриб-дощовик.

Гігантська знахідка важить 6,2 кг . 

gryb2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До речі, “ПОРОГИ” з’ясували, що ані в Книзі рекордів України, ані в Книзі рекордів Гінеса досі ще не зафіксували нічого про найважчий гриб. grybrekЄ лише всесвітній рекорд, іменований “найдовший гриб” (59 см завдовжки).

Щоправда, минулого року англійка Террі Ходсон-Уолкер, яка знайшла набагато менший гриб (46 см і вагою понад два кілограми) подала заявку до Книги рекордів Гінеса.  І хоча жінка знайшла не найбільший екземпляр, вона справедливо fungusзвернулася до комітету – до неї ще ніхто не здогадався заявити про найважчий гриб.

Вчені навіть дали величезним дощовикам окрему назву – Calvatia gigantea (“Головач гігантський”). Найчастіше такі гриби можна зустріти в полях і листяних лісах  різних куточків земної кулі. Особливо велика ймовірність наштовхнутися на величезний гриб у період з серпня по жовтень.

Дощовики таких розмірів мають дуже крихку структуру і, якщо їх трохи зачепити, одразу ж ламаються.