Запоріжці підуть на “Книжкову Толоку” за майстер-класами та магією (ОПИТУВАННЯ)

Сьогодні, 21 жовтня, у Запоріжжі стартувала вже друга “Книжкова толока”. Цього року організатори очікують, що запоріжці будуть більш ознайомлені з програмою Толоки завдяки потужній промоції та зовнішній рекламі на білбордах міста. Однак, коли кореспондент “ПОРОГІВ” гучно спитав у маршрутці, хто піде на Толоку, відгукнулася лише одна пасажирка з 18.

xqj7zk6zoyoМарина Горбенко:

“Звичайно, я піду на Толоку, бо там буде багато книг! А ще хочу потрапити на презентацію книги Лободи та на виступ гурту “Franko”.”

На вулицях Запоріжжя ситуація краща, ніж у маршрутках – більшість людей, яких питали про Толоку, знали, що такий захід відбудеться та збиралися завітати до “Козак Палацу”.

Юлія, маркетолог:

“Звичайно, я знаю про Толоку і обов’язково прийду! Найцікавіше для мене – це нічна Толока. Ніч – це така ж магія, як і книги.”

14608827_1021651627962426_1803355765413875885_oГалина Микитів, викладач кафедри видавничої справи та редагування (ЗНУ)

“Обов’язково піду на Книжкову Толоку. Мене зацікавила презентація книжок Дари Корній, яка приїде з молодими львівськими письменниками. Також дуже цікава творчість Марії Чумарної, колись читала ії твори, і хочу цього разу побачити. А Дара Корній ще й приїде до нас в університет, з 14.30,  так що запрошуємо усіх бажаючих.”

Саша, школярка:

“Так, я знаю про Толоку. Мі туди йдемо з друзями. Найцікавіше – це майстер-класи, адже там завжди можна навчитися чомусь цікавому.”

Настя, письменник-початківець:

“Обов’язково піду. Хучу купити книг на ярмарку, може, знайду якусь літературу від молодих авторів.”

Наталія, домогосподарка:

“Ні, я не знала, але тепер захотілося сходити. Ви мене ознайомили з програмою, і
я як мати двох 7-річних близнюків зацікавилася “Дитячим арт-простором”. Піду туди з дітьми.”

14753210_1026273814166874_8370044401679985276_o

 Віктор Костюк, заступник декана факультету журналістики (ЗНУ):

“Про Толоку знаю. Піду обов*язково.  Мене дуже зацікавили постаті, особливо Остап Дроздов, журналіст телеканалу «ZIK». Я знаю, що він презентує свою книгу. Ще іду туди, щоб прививати маленьких – веду із собою онуків.”

Настя, студентка:

“Так, я знаю про Толоку. Якщо не працюватиму, то скоріше за все прийду. Найцікавіше, напевне, майстер-класи. Але я не дуже добре знаю програму Толоки.”

Багато перехожих відповідали, що “щось чули про Толоку”, але точно не знають, що це. Та, все ж таки, цього року захід уже став більш відомим, і організатори очікують на більшу кількість людей, ніж торік. Ознайомитися з програмою Запорізької книжкової Толоки можна на офіційному сайті.

Автори: Ксенія Курносова, Богдан Заворотній, Віра Віслогузова, Анастасія Блищик

Фото зі сторінки “ЗКТ” у Facebook