#3_роки РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ: запоріжці запустили флешмоб у Facebook

Три роки тому  21 листопада уряд Миколи Азарова зірвав підписання угоди про Євроінтеграцію. Того ж дня о 22:00 у Києві почали збиратися перші мітингувальники. Згодом їх було вже близько 1500 осіб. Сьогодні в Україні відзначають річницю Революції Гідності: згадують, як усе починалося, та намагаються зрозуміти, що саме змінилося з того дня. У Запоріжжі в Facebook  запустили з цієї нагоди флешмоб “#3_роки”.

Першим пост із цим хештегом написав Юрій Гудименко, чим і закликав учасників соцмережі приєднатися та висловити свою думку: що змінилося за 3 роки?

0“Так, а теперь серьёзно.

Три года после начала революции. Три года водоворотов, смертей, войны… Три года настоящей, хаотичной, огненной Украины. Три года.

Сегодня, как в день рождения лютого огня, поговорим о хорошем. Какое самое главное изменение в позитивную сторону вы видите за эти три года? И почему именно оно? #три_роки

До флешмобу моментально долучилися десятки запоріжців із різними поглядами на Революцію: як 3 роки тому, так і зараз. Багато хто пише про армію, яку створили фактично “з нуля”, про волонтерів, які не втрачають надії, про поліцію, е-декларування. Але, що б там не було, якщо люди долучилися та висловили свою думку, якщо замислилися над змінами, якщо знайшли, що згадати за ці три роки, значить, щось неодмінно змінилося.

4

6
5

Але флешмобом запорізький Facebook не обмежився. Ті, для кого 21 листопада не просто дата, знаходять свої слова, щоб описати те, що сталося з українським народом за три роки.

1 3

Третю річницю Революції Гідності святкують не лише в Україні. Ось, наприклад, запорізький журналіст опублікував фото із Вільнюса:

2

До кінця 21 листопада залишилося три години. Але це не означає, що опівночі пости закінчаться. Адже три роки тому настали дні, які українці нескоро забудуть. Та й Революція Гідності ще не закінчилася.

Катерина Майборода