“ЛОБАНОВСЬКИЙ НАЗАВЖДИ”: фільм про легендарного тренера отримав нагороду у Мілані

Як повідомляється на сайті ФК “Динамо”,  документальна стрічка українського режисера Антона Азарова “Лобановський назавжди” перемогла в номінації “Кіно і телефільми про футбол” на 34-му Міжнародному фестивалі спортивного кіно і телебачення в Мілані. 


Фільм про Лобановського визнали найкращим документальним фільмом фестивалю, за що він і отримав нагороду “Guirlande d honneur”. Нагадаємо, в травні фільм про Лобановського показали на Каннському кінофестивалі.
Незабаром побачити стрічку про видатного тренера можна буде і в Україні — прем’єра відбудеться 29 листопада в столичному кінотеатрі “Жовтень”. 1 грудня фільм вийде в прокат більш ніж в 30-ти кінотеатрах по всій країні.

Валерій Лобановський (6 січня 1939 — 13 травня 2002, Запоріжжя, Україна) — видатний радянський та український футболіст і тренер. Багаторічний наставник «Динамо» (Київ), на чолі якого двічі вигравав Кубок володарів кубків. Тричі був наставником збірної СРСР, з якою став віце-чемпіоном Європи 1988. Тренер збірної України у 2000–2001 роках. Майстер спорту СРСР. Нагороджений радянськими орденами «Знак Пошани»і Трудового Червоного Прапора. Заслужений тренер СРСР та України. Герой України.

https://www.youtube.com/watch?v=1XcJo40guXM