Mannequin Challenge: у соціальних мережах поширюється новий флешмоб

У мережі досить швидко набирає популярності новий онлайн флешмоб під назвою  «Mannequin Challenge» («Виклик наслідування манекена»).

Суть челенджу дуже проста і цікава: люди завмирають на місці у будь-якій зручній позі, в той час як оператор ходить  між  застиглих учасників  флешмобу і знімає це на відео. Фактично, все  виглядає так, ніби-то зупинився час. Як правило, на тлі грає пісня «Rae Sremmurd» – Black Beatles ft. Gucci Mane.

Перший челлендж був помічений 26 жовтня, в соціальній мережі Twitter. Звичайні американські школярі опублікували відео з кількома сценами, на яких зняті нерухомі люди, і розмістили під хештегом #MannequinChallenge.  Згодом флешмоб почав  набирати популярності  та  вийшов за межі Twitter.Наприклад,  зараз тільки в Instagram налічується понад 200 тисяч відеороликів з людьми що імітують манекени.

У стрімко набираючому популярність флешмобі вже встигла відзначитися величезна кількість спортивних команд, акторів і музикантів. Так, наприклад, в челленджі взяли участь Пол Маккартні, Мішель Обама, Хілларі Клінтон разом з Джоном Бон Джові, співачка Адель, телевізійна мережа NFL Network і редакція російського видання «Meduza». В Україні поки що флешмоб залишається не дуже помітним.

Редакція порталу «Пороги» підібрала для Вас 5 кращих, на нашу думку, відео «Mannequin Challenge».

 

https://www.instagram.com/p/BMjEs2oA4Pz/?taken-by=destorm

У мережі Instagram одне із найпопулярніших видео виклав користувач @destorm . Цікаво, що усі ролі у челленджі він виконав сам.

 

https://www.instagram.com/p/BMqhQT3gQlr/?tagged=mannequinchallenge

Анімаційний Mannequin Challenge з Черепашками-ніндзя, опублікований на офіційному аккаунті компанії “Nickelodeon”

Відео, яке виклали на офіційному ютуб-каналі World Wrestling Entertainment, зібрало більше 300 тисяч переглядів. Це чи не найдовше відео з флешмобом.

 

Відеоблогер Джейк Пол вважає, що його ролик до челленджу найкращій з усіх.

 

Не залишились осторонь і хлопці з гурту «Rae Sremmurd», чия композиція стала “гімном” флешмобу. Вони відзняли свій  Mannequin Challenge прямо під час концерту.