Руслан Жаботинський презентував у ЗНУ книгу про легендарного батька

3 листопада до ЗНУ завітав Руслан Жаботинський, аби презентувати книгу про легенду важкої атлетики з Запоріжжя — «Мой отец Леонид Жаботинский». 

Жаботинський молодший наводив яскраві фрагменти з життя батька, та розповів, як той зміг завоювати повагу у президента Єгипту:

«На олімпіаді в Єгипті батько здивував підняттям штанги президента. І на моє запитання, як він це зробив, тато сказав, що підняв її не за допомогою м’язів, а голови.»

Руслан ознайомив аудиторію з прийомом підняття штанги, який зветься «ножиці». Це знахідка Леоніда, і хоч зараз її не використовують в олімпійському спорті, багато спортсменів підтримують цей спосіб.

http://www.sport-express.ru/chronicle/reviews/956199/
http://www.sport-express.ru/chronicle/reviews/956199/

Книга про великого запорізького спортсмена складається з двох частин:

«Книгу я присвятив батькові, її першу частину становлять мої спогади з дитинства, а друга частина є відгуками відомих спортсменів про його діяльність.»

Леонід Жаботинський встановив 21 світовий рекорд, за що нагороджений двома орденами Трудового Червоного Прапора. Він є гордістю радянського спорту, кумиром Арнольда Шварценеггера і прикладом для наслідування мільйонам спортсменів у всьому світі.

Артем Масліхов