У Запоріжжі відбудеться круглий стіл «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах»

15 листопада, у вівторок у Запоріжжі відбудеться круглий стіл, темою якого стане «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах».

На круглому столі обговорюватимуться наступні питання: регіональні філії НТКУ як складова майбутнього Суспільного мовника; проблеми забезпечення якісним контентом ефіру філій НТКУ; очікування з боку громадськості від суспільного мовника.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з планом реформування державних мовників у ПАТ НСТУ; проблемами філій НТКУ під час реформування на прикладі Запорізької філії; співпрацею між «UA:Перший» та філіями; обговорити проекти підзаконних актів (Статуту НСТУ, Положення про Наглядову раду, Положення про обрання голови і та членів правління ПАТ НСТУ).Також, у рамках заходу відбудеться презентація моніторингу новин Запорізької філії.

У круглому столі візьмуть участь представники Держкомтелерадіо, НТКУ, Наглядової ради ПАТ НСТУ, Запорізької філії НТКУ, Запорізької ради та облдержадміністрації,  Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Запорізькій області, ГО «Детектора медіа», медіаюристи та медіаексперти.

Модератори круглого столу: Андрій Куликов і Світлана Остапа, а організаторами заходу виступає громадська організація “Детектор медіа”.
Захід проводиться в рамках проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи суспільного мовлення в Україні».

Круглий стіл відбудеться 15 листопада 2016 року о 15.00-17.00, за адресою: Запоріжжя,  просп. Соборний, 135, готель «Інтурист».

З питань акредитації  звертатися до Наталії Виговської за тел. +38 (067) 6182928.