Запоріжцям пропонують пограти на більш ніж 500 музичних інструментах

У середу, 9 листопада о 14:00, в Обласном краєзнавчому музеї відбудеться відкриття найбільшої в Україні виставки народних музичних інструментів.

Відвідувачі зможуть не тільки побачити близько 500 унікальних експонатів з приватної колекції Любомира Кушлика, а й пограти на кожному з них. У такому обсязі колекція за межами Львова буде виставлена вперше. Також будуть представлені експонати першого в Україні Музею історії музичних інструментів, що нещодавно відкрився у Запоріжжі.

untitled-1

Виставку відкриють Любомир Кушлик (львівський етномузиколог, музикознавець, член Міжнародної ради традиційної музики ЮНЕСКО, член Національної спілки композиторів України), Денис Васильєв (керівник Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА», ініціатор виставки), Михайло Мордовськой (директор Запорізького обласного краєзнавчого музею) та Катерина Мінакова (координатор проекту «Психосоціальна підтримка та конфліктний менеджмент»)

Відвідати виставку можно до 20 грудня. Протягом цього часу відбуватимуться етномузичні майстер-класи, інтерактивні лекції, міні-концерти із залученням відвідувачів.