ОПИТУВАННЯ: чим запам’ятався запоріжцям 2016 рік?

Новий рік – чудова можливість почати втілювати свої мрії у життя. Адже не даремно кажуть : «Як зустрінеш цей рік, так його і проведеш». Люди вірять у цю прикмету та намагаються добряче підготуватися до очікуваного свята. “ПОРОГИ” дізналися, чим запам’ятався  запоріжцям рік, що минає, та які сподівання вони покладають на 2017.

1Анастасія, фотограф

«Цього року здійснилася моя мрія: я вперше в житті поїхала на відпочинок до моря. 2016 приніс мені багато приємних сюрпризів: гарну роботу, очікуваний диплом, доленосну зустріч та багато подорожей. Сподіваюсь, що у 2017 я примножу свої успіхи та зміню своє життя на краще».

5Антон, лідер студентського самоврядування ЗНУ

«Цей рік запам’ятався альбомом Джеймса Блейка, не чекаю у Новому році нічого особливого. 2017, гірше 2016 ти вже не будеш, тому у тебе дуже великі шанси стати “ну таким собі під колу норм”».

 

2

Віктор , ведучий

«Мені цей рік запам’ятався моєю продуктивною роботою, бо я удосконалив свої професійні навички та став успішнішим. Дуже яскравим моментом була робота у дитячому таборі, якщо ви бажаєте відчути все та трохи більше, то вам неодмінно треба там попрацювати. Щодо Нового року, я не люблю загадувати наперед, але чекаю того, що всі мої плани здійсняться».

3Дмитро, студент

«Цей рік був шикарним. Зустрів я його у великій компанії друзів, адже кажуть, що від того як зустрінеш новий рік, так він і пройде. Навіть не пригадаю усього, що зі мною траплялось. Безліч нових знайомств, купа емоцій та ще один рік щастя з коханою дівчиною – все це залишає приємний відбиток, вчить новому та надає натхнення. У  2017 хочу зайнятися своєю справою, якою, на жаль, не міг зайнятися раніше, через фінансові труднощі. Наразі ситуація стабілізувалася, і можна йди вперед до мрії. Вже давно я хочу об’їздити всю Україну, сподіваюсь, рік півника подарує мені цей шанс. Вірю, що в мене все вийде, адже зі мною мої близькі люди, які мені допоможуть.»

6

Аурелія, маркетолог

«Для мене цей рік був роком змін. Я закінчила університет, тричі змінила роботу, і вже врешті-решт влаштувалася на роботу за професією. Не можу сказати, що рік був на відмінно, але і поганого нічого не пригадую. У Новому році я мрію про поїздку за кордон та кар’єрний зріст. Більше за все

4Наталія, викладач

«Роки летять невблаганно швидко. Часом важко відрізнити один від іншого. І тільки якісь визначні дати роблять роки пізнаваними. 2016 став для мене роком вступу сина в Колумбійський університет. Що буде далі в моєму житті – побачимо. А ось для України дуже хочу закінчення війни!»

 

 

Катерина Степанова