У Запоріжжі відкриється безкоштовний коворкінг-центр

У середу, 14 грудня, у будівлі Запорізької обласної бібліотеки відкриється безкоштовний коворкінг-центр “Спільно-HUB”. Ініціаторами ідеї виступила  молодіжна громадська організація «Небо без кордонів».

Як зазначили “ПОРОГАМ” у організації,«Спільно-HUB» – це безкоштовний коворкінг для всіх, де можна попрацювати, відпочити, вільно скористатися ноутбуком, Інтернетом, відвідати різноманітні тренінги, майстер-класи, навчальні заходи або ж запропонувати свої. Щоб скористатися простором потрібно лише записатися до бібліотеки, що обійдеться у 20 гривень на рік для першої реєстрації.

“Ідея коворкінгу виникла ще у січні 2016 року разом із Громадською організацією «Донбаська ініціатива «Міст». Ми разом написали проект, продумали ідею і власне виграли грант на створення коворкінгу, який разом із запоріжцями назвали «Спільно-HUB». Підтримав нас «GIZ» у рамках ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ)”, – говорять у ГО “Небо без кордонів”.

Окрім того, зовсім скоро на базі «Спільно-HUB» запрацює перший проект від «Центру зайнятості вільних людей» – Курси комп’ютерної грамотності, де кожен гість коворкінгу зможе навчитися правильно володіти комп’ютером.

Поки що коворкінг буде працювати в тестовому режимі. Офіційне відкриття – у середині січня. Наразі на базі коворкінгу вже починають діяти проекти Громадської організації «Центр мистецтв «Арт-простір» та Благодійного фонду «Посмішка дитини».