Запоріжці запишуть новорічне привітання для українців на каяк-карнавалі

Спортивний клуб «Каяк Каное Центр» запрошує запорожців на каяк-карнавал, присвячений новорічним святам.

Запорізькі екстремали запрошують всіх бажаючих на захід «Новорічний загреб або Punto фінал 2016», під час якого любителі активного відпочинку запишуть відеопривітання для всієї України.

«25 грудня на нас чекає засніжена,  Хортиця, що тоне в морозному тумані, а також зігріваючі розповіді Євгена Чорноготского про подорож до людожерів Папуа Нової Гвінеї і Валерія Кеменова, який щойно повернувся з серця Африки. Маршрут: 15 км до о. Байда і назад з зупинками на безлюдних пляжах », – повідомили організатори в соціальній мережі.

Ініціатори дійства охрестили «Новорічний загреб» карнавалом, тому всіх гостей просять дотримуватися дрес-коду: мати карнавальні костюми будь-якої тематики. Не зайвим стане і спортивний одяг, який відповідає погоді, а також термос з чаєм і додатковий теплий одяг.

Вартість участі – 250 гривень з людини, однак організатори обіцяють:на тих, хто прийде в карнавальних костюмах, очікує 30% знижки. Переможець конкурсу карнавальних костюмів отримає сертифікат на прокат каяку для двох на цілий день.