“ЖИВА”: у Запоріжжі покажуть фільм про життя зв’язкової УПА з надприродними здібностями

Модний кліпмейкер, документаліст, який оживив історію Карпатської України, сталінську окупацію Західної України, розповів правдиву історію Першої дивізії зброї “Галичина”. Тарас Химич зняв свій повнометражний дебют — незалежний художній фільм «ЖИВА». У листопаді стрічка вийшла у всеукраїнський прокат зі слоганом «Одного разу один зрадить тебе, а ворог, у вирішальний момент, врятує життя!». У Запоріжжі прем’єра відбудеться 18 січня.

     Стрічка, заснована на реальних подіях, розкриває невідомі сторінки з життя української зв`язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі. Фільм «Жива» – це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти  – на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях.

      Зйомки тривали впродовж 3-х років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни Попович – у Горганах. Сцени допитів знімали у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”.

hymych“Ми розповіли  зворушливо-драматичну  історію карпатської дівчини, яка володіє надприродними здібностями: бачить віщі сни та передбачає майбутнє. Вона опиняється у вирі війни, радянського партизанського оточення в найдраматичніший період, коли українські повстанці відчайдушно чинили опір окупантам. Її надприродні сили змінювали долі людей. Власної змінити не змогла, — розповідає про сюжет Тарас Химич. 

       Під час зйомок було використано передові технології, яких ще не було в Україні: унікальна побудова композиції візуального ряду, оригінальна авторська звукова доріжка, художнє оформлення, використання справжньої техніки та зброї 1940-50-х років, постановка бойових сцен, робота з найкращими військовими консультантами та істориками України.
y0t7lok_8vw

       Також унікальність фільму й у його народності, адже у зйомках взяли участь як одні з найкращих акторів Західної України, так і учасники АТО, переселенці з Донецька та інших міст.

7em37cokmkq

       Повнометражний дебют Тараса Химича «ЖИВА» – це фільм, в якому переплелися всі комерційно успішні жанри: драма, історичний, містика, бойовик. «Жива» – це і видіння, що переплітаються з реальністю, і романтика, яку змінює напруга і ризик, і пристрасть, що межує зі зрадою, порятунок з переслідуванням, динаміка зі спокоєм… а ще Карпати — місце сили, якій неможливо протистояти.

iq8szojfr4818 січня о 15:00

у малій залі кінотеатру ім.Довженка відбудеться прес-конференція з головною героїнею фільму Ольгою Комановською та організаторами показу у Запоріжжі.

18 січня о 16:00

Прем’єрний показ фільму “Жива” у великій залі, з найбільшим екраном у Запоріжжі.

З 19 січня фільм можна буде подивитися в малій залі кінотеатру імені Довженка  о 16:00 та 19:20.

Офіційний сайтhttp://www.zhyvamovie.com