RADIO VALENTINE’S NIGHT: за що сьогодні любити радіо?

На перехресті 13 і 14 лютого – Всесвітнього дня радіо та Дня закоханих – “ПОРОГИ” поцікавилися у радійників, яку  місію виконує радіо зараз – у епоху інтернету та коротких повідомлень?  І взагалі: які стосунки у радійників із радіо?бВолодимир Бєглов
рідіоведучий і співзасновник “Radio Skovoroda”:
На мою думку, роль радіо, як і будь-якого медіа у ці часи суцільних путінів і трампів, – говорити про прості людські цінності. Постійно. Як Мартін Лютер Кінг молодший, як Екзюпері, як Сковорода.
Беглов

нЄвгенія Назарова,

кореспондент “Радіо Свобода”:

Думаю, що місія сучасного радіо – це, як і раніше, оперативне інформування. За швидкістю не може конкурувати з соцмережами та сайтами, але підготовка радіоматеріалів вимагає дотримання класичних принципів – об’єктивності і балансу.

назарова

мПавло Мірошниченко,

викладає радіожурналістику в ЗНУ,

працював на рідостанціях «Юніверс», «Ностальжі», «Music radio» , «Панорама новин»:

Радіо інтимізує простір масової комунікації, за допомогою звуку людського голосу, приємної або доречної мелодії підтримує дезорієнтовану масову людину початку ХХІ ст. Вважаю, що місія радіо – незмінна: промовляти до чималої аeдиторії так, щоб у кожного її представника складалося враження, що саме до нього говорять.

Мирош

12509841_1096149570435793_3491260525109965078_nОлександр Пашненко,

ведучий “Радіо Запоріжжя”:

Місія радіо – оперативно за короткий час донести потрібну інформацію слухачеві, при цьому подати інформацію в позитивному ключі.

Пашненко

Катерина Майборода