«Kolos&Brothers» у Запоріжжі: вперше та востаннє

14 березня до Запоріжжя в рамках туру «Kamasutra» завітав гурт «Kolos&Brothers». Це проект лідера і вокаліста гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка (він же Колос). На публіку чекав електронний та танцювальний рок.

За жанром класики, концерт затримали на 25 хвилин. Але тільки-но люди побачили Колоса та Петра Свіста (клавішник гурту) на сцені, як легка напруга зникла безслідно. Спочатку музикант був стурбований тим, що сцена знаходиться далеко від людей і йому трішки складно встановити контакт. Але це минуло за пару треків. Концерт проходив в атмосфері такої собі вечірки близьких друзів, де обговорювались важливі теми для кожного. Саме так і хотів Сергій у цьому турі.

Через те, що не було активної реклами, на квартирник завітало не дуже багато людей. Проте Колос зовсім не засмутився:

«Дякую, Запоріжжя, в мене відчуття, що вас не п’ятдесят п’ять, а чотириста п’ятдесят п’ять. Хоча, може, вас тут і більше, в мене з математикою не все добре ще з дитинства».

Окрім пісень з дебютного альбому, шанувальники почули старі хіти в новому форматі. Слід зауважити, що таку програму гурт більше не буде виконуватиме. Після виступу Колос обійняв шанувальників і подякував кожному за те, що цей вечір провели разом з ним.

Анастасія Раткіна