СПІЛЬНОКОШТ ДЛЯ ЗАПОРІЖЖЯ: як залучити краудфандинг для власних проектів?

23 березня у Запоріжжі «Інтерньюз-Україна» запрошує молодь на «Європейське кафе» – спілкування за кавою із  Іриною Соловей, соціальною інноваторкою, засновницею ГО “Гараж Генг”, співзасновницею платформи соціальних інновацій Велика Ідея.

Завдяки Спільнокошту в період Євромайдану краудфандинг допоміг статися інноваційним медіа – «Громадському телебаченню», зібравши більше 1 млн грн на виробничі витрати каналу, а також «Громадському радіо». Спільнокошт допоміг оновити і зробити ще красивішим проект Платформа, провести загальноукраїнську толоку «Зробимо Україну Чистою!» та втілити десятки інших проектів.

Зустріч відбудеться 23 березня, з 18:30 до 20:00 у коворкінгу Edison Space (вул. Гагаріна 3 (торговий центр «Гагарін»).

Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 23 березня 12:00 за посиланням  http://bit.ly/2mwWjlr

Запрошуємо поспілкуватись із Іриною про роль журналістики на новій медійній мапі України. Як нові медіа розвивають аудиторію через краудфандинг і розширені діалоги? Як залучення контенту від користувачів стає частиною моделі медіа, а учасники соціальних мереж – першоджерелом новин. Як формується медіа-середовище?

Це перша зустріч  ініціативи «Європейське кафе», що передбачає серію зустрічей для молоді із відомими українцями. Ми спілкуватимемось про те, як створювати власні проекти, робити їх успішними та змінювати світ довкола. Зустрічі «Європейського кафе» організовує громадська організація «Інтерньюз Україна» в рамках проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Грузії, Молдові та Україні».

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до Анни Калініченко за тел. (066) 364 28 08 або на e-mail: [email protected]

Міжнародний проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії» спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян України. Заходи проекту сприяють застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді тощо. Проект популяризує цінності етичної та чесної журналістики, висвітлення новин на основі фактів, незалежність редакційної політики засобів масової інформації, та свободу вираження думок, зокрема в Інтернеті.

 

Максим Назаров