ВІДЕО: у Запоріжжі машина КП «Елуад» здійняла хмари пилу

Сьогодні, 3 березня, у Запоріжжі на вулиці Залізничній перехожі, які прямували в сторону вокзалу “Запоріжжя-2” потрапили в хмари пилу.  

Підмітально-прибиральна машина їздила між третім та четвертим гуртожитком ЗНУ впродовж 20 хвилин і здіймала пил. Як нам пояснили  у КП «Елуад», таким чином комунальники прибирають наслідки сніжної зими:

«Зараз працюють машини для прибирання залишкових матеріалів, якими посипали сніг. Ця машина не снігоприбиральна, а підмітально-прибиральна, проте місця, де ґрунт достатньо пересушений, можливий і такий варіант. Але зараз ці машини заправляються водою і ми максимально намагаємося уникнути пилу».

Нагадаємо, що раніше, а саме 1 березня, аналогічні роботи, але з меншою шкодою для здоров’я перехожих, виконували біля площі Запорізької.

Заступник міського голови Володимир Волобуєв у коментарі “Індустріалці” зазначав, що залишки прибирають машини-пилососи, а також працівники КП.

А начальник КП “Елуад” Дмитро Пархоменко розповів виданню, що у чотирьох районах міста працювали чотири машини-пилососи, які всю крихту з доріг в себе втягують, а потім на самоскиди вивантажують. І ще працювала одна унікальна машина  – “Бродвей”, яка очищує шар наносного грунту і автоматично завантажує його в самоскид. 1 березня “Бродвей” снував проспектом Соборним. Там, де техніці було важко працювати, допомагали також дорожні робітники – вони збирали наносний ґрунт в невеликі купки, які закидала потім в сміттєвози бригада з лопатами.

 

Євгеній Рябко