Викладачка ЗНУ Наталія Виговська ввійшла в склад журі конкурсу “Честь професії”

Цього року до складу журі Всеукраїнського конкурсу “Честь професії” увійшла старша викладачка факультету журналістики Запорізького національного університету, медіаекспертка та директорка ГО «Спілка молодих незалежних журналістів» Наталія Виговська. Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу.

Визначати переможців у номінації “Надія журналістики” Наталія буде разом із колегами: креативним продюсером і ведучим телеканалу “ICTV” Михайлом Шамановим і журналісткою та ведучою телеканалу “UA:Перший” Ілоною Довгань.

В українських журналістів з 2010 року існує власний професійний конкурс – “Честь професії”, побудований на тих принципах, що й найкращі професійні журналістські конкурси в світі – такі як Пулітцерівська премія.

Конкурс проводиться в п’яти номінаціях:

– Кращий матеріал з громадянською позицією,

– Краще подання резонансного матеріалу,

– Краще журналістське розслідування,

– Краще подання складної теми,

– «Надія журналістики».

Виставляти свої роботи на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром і області журналістики, регіоном роботи і мешкання. Один і той же журналіст, редакція або третя особа можуть подавати по одній роботу у кожну із номінацій. Відповідно, максимальна кількість робіт від одного учасника – 5 матеріалів. Якщо автору на час подання заявок виповнилося більше, ніж 24 роки, він не може брати участь у номінації «Надія журналістики».

Цього року прийом робіт триває з 28 лютого до 31 березня 2017 року/ На конкурс можна подати журналістський матеріал, що був опублікований, чи вийшов в ефір з 1 січня до 31 грудня 2016 року.

Деталі можна дізнатися на САЙТІ конкурсу.