У Запоріжжі поет Денис Кузнєцов презентував збірку «INSOMNIA»

30 квітня, у Запоріжжі в центрі “Edison Space Coworking” відбулася презентація першої книги Дениса Кузнєцова «INSOMNIA» – поетичної збірки, в яку увійшло близько 50-ти віршів, написаних автором за останні чотири роки.

Вечір почався з виступу друзів та колег Дениса.  Запорізький поет Андрій Хмельницький виконав 9 віршів, серед яких такі, як «Навсегда» та «Мне бы тебя». Закінчився своєрідний «розігрів» читанням вірша «Шива» у дуеті з переможницею проекту «Поетслем 2015» Ганною Зимньою.

PNu4Qx_QQB0

А вже за півгодини на темну сцену піднявся і головний герой вечора. Нарешті глядачі мали можливість почути вірші, що увійшли до «INSOMNIA». Виступ складався з двох частин.

25CPYY9oRJM

Перша – блок з більш ніж 20 віршів, що читався під музичний супровід, більшу частину якого складали композиції італійця Людовико Ейнауді. Окрім матеріалу з «INSOMNIA» пролунали твори, які виконувалися вперше і не увійшли до збірки.

Читайте також: Поэт Денис Кузнецов: “Я призма, которая пропускает через себя негатив и показывает его с прекрасной стороны”

У першій частині були вірші на гостросоціальну та філософську теми, а також лірика, у якій відчувалися усі внутрішні хвилювання, страждання автора та його похмуре сприйняття навколишнього світу.

vDXPsbWo7GU

Впродовж недовготривалого «антракту», відвідувачі мали змогу поговорити з поетом, поставити йому запитання, а також висловити підтримку.

Друга частина відрізнялась від першої музичним супроводом – тепер це була жива музика у виконанні Юліани Орловської. Змінився і настрій віршів. Вони стали більш позитивними, у якійсь мірі навіть життєствердними, що дуже контрастувало із першою частиною вечора. Навіть музика у аранжуванні Орловської була більш жвавою та м’якою, порівняно з потужними та важкими композиціями Ейнауді.

Після закінчення творчої програми, кожен з присутніх міг придбати збірку, отримати автограф, а також сфотографуватися із Денисом.

6y6sJ3w4de8

9FPN-Xjhke0

LuSfumTXUII

Денис Кузнєцов – молодий запорізький поет, творчість якого вперше зустріла свою аудиторію у 2015-у році. З моменту свого дебюту він встиг взяти участь у таких заходах як конкурс «Голос Запоріжжя», проектах «Поетслем», і «50 віршів».

Вадим Коршенко