У Запоріжжі покажуть кращі українські короткометражки простонеба

Ювілейний кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 20» відбудеться з 24 на 25 червня на площі біля обласної універсальної наукової бібліотеки. Цього літа Запоріжжя вчергове стане одним із майданчиків, де презентують найцікавіші українські короткометражки.

За двадцять років, що складають історію фестивалю, «Відкрита ніч» здобула визнання як лабораторія з перевірки нових ідей українських кінематографістів та пошуку серед них молодих талантів. Географія заходу розширюється щороку – це вже понад 65 майданчиків в Україні, Польщі, Молдові, Білорусі, Німеччині, Португалії, Чехії, Молдові та Єгипті.

Запоріжжя приєдналось до цього кінофестивального руху вісім років тому. У нашому місті «Відкрита ніч» уже змінила кілька локацій – раніше покази відбувались на Хортиці та в парку ім. Гетьмана Сагайдачного. З минулого року фестиваль збирає запорізьких кіноманів на проспекті Соборному, біля обласної бібліотеки.

Єднання міст і країн в любові до кінематографу та участь глядачів у безпосередньому оцінюванні фільмів відрізняють фестиваль від інших. Цього року основною платформою «Відкритої ночі» стане Арт-причал у Києві. Тож невипадково її офіційним символом є паперовий кораблик – впродовж наступних десяти років він курсуватиме кінематографічними водами фестивалю.

Початок показів о 21:00 в суботу, 24 червня. Вхід вільний.

Більше про подію на сторінці в фейсбуці.