Книгарня “Є” – є! Відтепер і в Запоріжжі

Цими вихідними для шанувальників книжок відбулось справжнє книжкове свято. У Запоріжжі офіційно почала свою роботу Книгарня “Є”. Перша в місті книгарня відомої всеукраїнської мережі зібрала дорослих і маленьких читачів на урочисте відкриття в суботу, 26 серпня. 

Містяни дійсно приходили сюди, як на свято – говорили про книги, читали книги, купували книги, дарували книги. У новому магазині представлено широкий асортимент літератури українською, російською та іноземними мовами. Однак, не книгами єдиними сьогодні радувала своїх відвідувачів та відвідувачок Книгарня “Є” Запоріжжя.

Так, наприклад, малеча, створюючи листівки, “подорожувала до зірок”. Політ у країну “Є” маленьким запоріжцям влаштувала програмна директорка фестивалю “Запорізька книжкова толока” Олена Заставна.

Майстер-клас Олени Заставної
Майстер-клас Олени Заставної

Добре помайструвавши, дітлахи всілися слухати казочку від письменника й актора Олександра Виженка, відомого як Санько Сито зі своїми веселими та повчальними козацькими історіями.

Серед відвідувачів Книгарні “Є” можна було помітити і запорізьких поетів, письменників, музикантів. Поява любителів смачного слова серед книжкового раю не випадковість. Сьогодні вони радували містян поетичними читаннями та музичними перфомансами.

Запоріжжя розвивається культурно, це не може не радувати. Більше того, книгарня “Є” стане літературним майданчиком для майстрів поетичного та прозового слова. Невдовзі тут відбуватимуться презентації книжок, зустрічі з письменниками та інші літературні заходи.

Презентація книги "Холодний Яр" відкриє літературний сезон у Книгарні Є Запоріжжя
Презентація книги “Холодний Яр” відкриє літературний сезон у Книгарні Є Запоріжжя

На першу презентацію – академічного видання «Холодний Яр» Юрія Горліса-Горського за участі історика та перекладача Сергія Луніна – запоріжан запрошують уже 31 серпня.  А  з нагоди початку нового навчального року в суботу, 2 вересня, у книгарні відбудеться літературний квест для школярів.

Читайте якісну українську літературу! Тим більше, ви тепер знаєте, де її можна знайти.

Фото і текст: Іра Ярко

Матеріал розміщено на правах співпраці з Yarko Production