Ще один день на фемінізм: у запорізькій галереї відбудеться дискусія Fem Talks

У неділю, 10 вересня, о 15:00 в галереї сучасного мистецтва Barannik відбудеться дискусія Fem Talks в межах проекту «365 днів на фемінізм». У такий спосіб Запоріжжя долучилось до всеукраїнської ініціативи.

Проект реалізується громадською організацією «Інсайт». Окрім Запоріжжя, обговорення гендерної тематики відбудуться ще в п’яти містах України. Феміністки різних поколінь і регіонів розкажуть про особистий досвід боротьби за свої права, а також про гендерні процеси на локальному рівні.

У Запоріжжі своїми історіями поділяться одразу дві спікерки. Це фахівчиня з питань гендерно-чутливої журналістики та сексизму в медіа Богдана Стельмах та активістка Amnesty International та кураторка низки культурних проектів у Запоріжжі Наталя Лобач.

Окрім того, організатори й організаторки події запрошують усіх охочих долучитись до розмови та представити власні історії, бачення та відчуття зазначеної проблематики. Як творилась жіноча історія часів Козаччини або Дніпробуду, чи була тоді рівність, чи є вона зараз – лише мала частина тих питань, що плануються до обговорення в межах події.

Більше інформації на сторінці в фейсбуці.