На Запорізькій книжковій толоці відзначать найкращих поетів-початківців

У Запоріжжі триває поетичний конкурс для поетів-початківців під назвою #virshi_ZP. Організатори запрошують до участі талановиту молодь віком від 16 до 25 років.

Конкурс проводиться Книгарнею «Є» та фестивалем «Запорізька книжкова Толока» за підтримки Запорізької обласної організації Спілки письменників України.

Про умови участі та подробиці конкурсу «Порогам» розповіла Яна Терлецька, адміністраторка та арт-менеджерка Книгарні «Є» в Запоріжжі:

Видати поезію досить важко в Україні, а особливо початківцям. Натомість за результатами цього конкурсу наступного року вийде поетична збірка з творами молодих авторів. Підтримку в її виданні надає запорізька організація Спілки письменників України.

Серед учасників конкурсу буде визначено 5 найкращих авторів і авторок, які отримають подарунки від Книгарні «Є».

Переможців визначатиме кваліфіковане журі, яке очолює заступник голови Запорізької обласної організації Спілки письменників України Олександр Медко. До складу журі також входять письменник і журналіст Валентин Терлецький та поетеса Ірина Сажинська.

Церемонія нагородження відбудеться під час 3-го Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока».

Свої твори (від 3 до 6 поезій) учасники можуть надсилати на поштову скриньку [email protected] до 20 жовтня включно. У темі листа необхідно зазначити: «Конкурс поезії #virshi_ZP».

Також не забувайте вказувати свої контактні дані (номер телефону та е-mail), щоб організатори могли вручити вам заслужену нагороду в разі вашої перемоги.

Більше  інформації на сторінці Книгарні Є.

Оля Іванова, Аліна Сухомліна