У рамках Запорізької книжкової толоки студенти ЗНУ зустрінуться з видавництвом «Темпора»

Як відомо, з 27 по 29 жовтня в Запоріжжі відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока». У рамках фестивалю 27 жовтня в гості до студентів Запорізького національного університету завітає київське видавництво «Темпора» з презентаціями своїх видавничих і культурних проектів.

«Темпора» спеціалізується переважно на виданні історичної та мемуарної літератури. Проте для зустрічі зі студентами видавництво підготувало цікавіші приводи. Так, студенти факультету журналістики дізнаються, як стати переможцем конкурсу художнього репортажу «Самовидець» і видати власну збірку, а філологи візьмуть участь в обговоренні популярної української літератури 20-х років минулого століття. Презентація конкурсу «Самовидець» відбудеться в 241 аудиторії 2 корпусу ЗНУ, початок – о 9:35. Про історію ініціативи та видані в її рамках книжки студентам розкаже редактор репортажних проектів у видавництві Дмитро Козак. А переможець останнього конкурсу «Самовидець» Павло Стех поділиться секретами роботи в жанрі художнього репортажу.

Зустріч зі студентами факультету філології також відбудеться в п’ятницю, 27 жовтня, об 11:25 в 117 аудиторії 2 корпусу. Редактор видавництва «Темпора» Олександр Стукало презентує унікальну видавничу серію «Наші двадцяті».

В антологіях серії зібрані тексти, частина яких не перевидавалась сто років. Жанрова палітра творів вражає різноманітністю – це детективи, любовні романи, жіноча проза, літературний репортаж. Проект переконує читачів у тому, що в українській літературі минулого століття є ще багато чого непізнаного, несподіваного й цікавого.

Заходи за участі видавництва «Темпора» відбудуться також і в виставковому центрі «Козак-Палац», де впродовж трьох днів, з 27 по 29 жовтня, триватиме найбільший літературно-мистецький фестиваль Південно-Східної України. Загальна програма Запорізької книжкової толоки – це понад 200 зустрічей, презентацій, дискусій, воркшопів, лекцій, майстер-класів для дітей, молоді, дорослих. Ознайомитись з програмою фестивалю можна за посиланням.