Кіно для мотивації: «На глибині шести футів» (2017)

Прем’єра фільму «На глибині шести футів» відбулась в Україні зовсім нещодавно, 26 жовтня. Кінострічка знята на реальних подіях, а тому не залишає байдужим нікого.

Авторка: Олександра Прошина
Авторка: Олександра Прошина, першокурсниця ф-ту журналістики ЗНУ

У фільмі розповідається про колишнього олімпійського чемпіона з хокею Еріка Лемарка. Катаючись на сноуборді, він загубився в горах під час снігової бурі. Лемарк пробув вісім днів на морозі й, незважаючи на низку страшних випробувань, зумів вижити, хоч і втратив обидві ноги. У флешбеках режисер Скотт Во розкриває нам передісторію спортсмена: його стосунки з матір`ю та батьком, перші тренування у спортивній команді.

Заслуговує на увагу й філософська ідея фільму: якими б не були проблеми людини, треба боротися за своє життя, незважаючи ні на що. До цього висновку приходить сам герой фільму: «Кумедно. Життя змушує нас дивитися прямо, а зрозуміти його сенс можна лише озирнувшись назад».

Інший мотив фільму – це усвідомлення себе самого, своїх страхів і викликів, невдач і перемог:

«Я був хорошою дитиною, сильною. Завжди хотів перемагати, для мене все було змаганням. Хокей був моєю пристрастю, і ця пристрасть стала моїм наркотиком. Мені часто діставалось в хокеї, сильно діставалось: вибивав плече, рвав колінні зв’язки, не міг ходити все літо, розбивав обличчя й пив через соломинку. Мене збивали – я падав й підіймався. Так я вигравав, поки мене не збило щось, що я не міг перемогти…»

https://www.youtube.com/watch?v=kXBT3CbrphM

Скотт Во зумів добре відтворити події та зацікавити глядача. У цьому йому не в останню чергу допомогли оператори та режисери монтажу: зйомка, ефекти, переходи, графіка виконані на вищому рівні. Також добре дібрані саундтреки. Головного героя грає знаменитий Джош Хартнетт, котрий настільки перейнявся своїм персонажем, що складається враження, ніби всі випробування пройшов особисто.

«На глибині шести футів»це захоплива драматична пригода з цікавим героєм на тлі неймовірно красивого пейзажу. Автори фільму не тільки розповіли історію про одну людину, а й зуміли довести, що життя – це чудова річ, його потрібно берегти та боротися за нього.

Олександра Прошина


Редакція «Порогів» не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за вибрані авторами й авторками теми та висловлені думки.