«Єдність» за майбутнє» провів тренінг для представників влади

На початку червня Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» провів дводенний семінар-тренінг «Впровадження ґендерно орієнтованого бюджетування в місцевих бюджетах. Ґендерний аналіз бюджетних програм». Про це повідомляє офіційний сайт ЗБВ «Єдність» за майбутнє».

У тренінгу взяли участь 16 жінок, 2 чоловіків із 10 місцевих рад Запорізької області. Депутатів і представників фінансових відділів рад навчили ефективно розподіляти кошти з урахуванням потреб кожного мешканця. Експертка з ґендерно орієнтованого бюджетування і тренерка Тамара Огородова ознайомила учасників і учасниць з всеукраїнським та регіональним досвідом проведення ґендерного бюджетного аналізу місцевих програм.

«Тренінг був змістовний, цікавий та корисний для всіх нас. Отримали знання, які в подальшому потрібні в роботі. Ми будемо їх застосовувати на практиці, адже це дасть змогу зекономити кошти та підвищити якість послуг для населення,» – поділилася враженнями Олена Правдюк, секретар Широківської ОТГ.

Захід відбувся в рамках проекту «Просування участі жінок у політиці та протидія ґендерним стереотипам», який Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» реалізує у партнерстві з НДІ за підтримки уряду Великої Британії в рамках Фонду розвитку ефективного врядування.

Нагадаємо, після попереднього – першого тренінгу в 5 місцевих радах жінки-депутатки та представниці фінансових відділів здійснили ґендерний бюджетний аналіз програм освіти, протидії туберкульозу, підтримки малозабезпечених громадян.

Анна Лащонова