ПЕРСПЕКТИ?ВА вересня

Тримайте від Порогів вітання у новому навчальному році. А подарунком буде наш традиційний чек лист можливостей на наступний місяць. Тут кожин знайде чім зайнятись у вільний від навчання час.  Не обмежуйтесь лише парами, світ на багато ширше.

Британські урядові стипендії Чівнінг (Chevening Scholarships) є одними з найпрестижнішіх нагород для навчання в Сполученому Королівстві. Ці стипендії надаються молодим лідерам, тим, хто має потенціал в майбутньому впливати на прийняття рішень у державі та формувати громадську думку.

Формат: стипендія

Дедлайн: 6 листопада

Сертифікатна освітня програма – це спільний проект Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Міждисциплінарного науково-освітнього Центру протидії корупції в Україні, що реалізується за підтримки Open Society Foundations.

Формат: стипендія

Дедлайн: 5 вересня

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для студентів з 11 країн для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень учасники беруть участь в 12-тижневому стажуванні під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін. Стажування проходить в одному з 62 університетів Канади.

Формат: стажування

Дедлайн: 19 вересня

Інтенсивна навчальна подія для викладачів, зосереджена на впровадженні компетенцій креативності, вирішення проблем та критичного мислення в університетах. Захід є частиною довгострокової програми, котра сприяє реалізації реформ Міністерства освіти і науки України, зокрема, щодо впровадження компетентнісного підходу у навчанні та викладанні. Мета заходу: допомогти викладачам розвинути свої професійні навички та надати їм практичні інструменти для розвитку креативності у студентів.Під час кампусу учасники розглянуть такі теми, як вимірювання креативності, методи розвитку креативності, креативні завдання та їх оцінювання, створення атмосфери креативності в аудиторії. Умови участі: Учасники покривають організаційні витрати, а також свій проїзд та перебування у Києві.

Формат: стажування

Дедлайн: 14-16 жовтня

Максим Скобенко – заступник редактора фактчекінгового проекту VoxCheck, аналітичної платформи VoxUkraine, CTO VoxUkraine. Раніше працював аудитором в OTP Bank та Національному банку України. Що таке фактчек і чи потрібен він кожному; як не вірити у фейки та розвивати критичне мислення; фейки та неперевірена інформація у вашому медіапросторі; практичні кейси з фактчеку та верифікації даних.

FB: https://www.facebook.com/events/281667009282588

Подати заявку: https://2event.com/ru/events/1496722

Формат: лекція

Дедлайн: 6 вересня

3 години. 6 експертів. Розмови про бізнес. Кейси. Понад 50 власників бізнесу – чоловіків і жінок зустрінуться для обговорення з експертами: трансформації власника на старті й під час зростання бізнесу; необхідності і можливості системного зростання бізнесу; чоловіки і жінки власники: в чому різниця стратегій. Подати заявку: https://2event.com/ru/events/1497850

Формат: лекція

Дедлайн: 6 вересня

Ти дізнаєшся всі таємниці ораторського мистецтва. Як ораторське мистецтво допомагає в досягненні щастя? Чому лідери – завжди хороші оратори? Як зробити свій голос привабливим? Що нам заважає говорити красиво? Навіщо говорити красиво, якщо і так добре? Як виховати комунікабельних дітей? Кожен учасник зможе виступити з промовою і попрактикуватися в інтерактивних вправах. А після цього отримати зворотній зв’язок і рекомендації з розвитку себе як оратора.

Формат: лекція

Дедлайн: 5 вересня

Майстер-клас від студії та школи анімації «Aztec Animation». Під час зустрічі разом з практиками ми: зрозуміємо основні принципи того, як можна «оживити» статичні об’єкти та створити мультиплікації дізнаємось який софт необхіден для моушн-дизайну, а що ліпше використовувати для анімації на прикладах зрозуміти основні аспекти використання творчих напрацювань подивитись на створення роликів зі сторони creator-а. Портфоліо лекторів: https://www.behance.net/aztecanimation  Подати заявку: https://goo.gl/SiAAVg

Формат: лекція

Дедлайн: 15 вересня

Лекція буде присвячена можливостям короткострокового навчання за кордоном, а саме стипендії МЗС Естонії та Німецької служби академічних обмінів DAAD. The «O» Club починає новий навчальний рік з серії лекцій про можливості навчання за кордоном. Ти дізнаєшся про круті можливості для студентів, а наші спікери покажуть тобі, що вчитися за кордоном – це не недосяжна мрія, а реальність. Подати заявку:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdh8iCZ5kpOdbx2VIniMbvC1GvjYnbM4wznwqlLGpc5tQ2BHw/viewform

Формат: лекція

Дедлайн: 4 вересня

Дізнайся більше про нюанси американської юридичної освіти безпосередньо від людини, яка вже отримала диплом у США. Ви знаєте, що є понад 200 юридичних шкіл, визнаних Американською асоціацією адвокатів, і навіть більше акредитованих програм в Сполучених Штатах? Яка з них підходить саме для вас? Також буде проводитися онлайн-трансляція лекції.

Формат: лекція

Дедлайн: 13 вересня

bonnie-kittle-186235-unsplash

Впродовж тижневого табору на тебе чекають лекції від таких крутих людей, як Сергій Жадан та Ярослав Грицак, майстер-класи та незабутні вечірки в колі однодумців. Ще ти долучишся до створення громадського простору в місті або відновлення будинку для потребуючої сім’ї! Дорога та харчування оплачується Львівською Освітньою Фундацією та Міністерством Молоді та Спорту України.

Календар таборів:

9-16 вересня: с. Євсуг, Луганська область

16-23 вересня: с. Євсуг, Луганська область

23-30 вересня: Олександрія, Кіровоградська область

30 вересня-7 жовтня: Олександрія, Кіровоградська область

15-22 вересня: Щастя, Луганська область

22-31 вересня: Щастя, Луганська область

7-14 жовтня: Золочів, Львівська область

14-21 жовтня: Золочів, Львівська область

Подати заявку: http://bit.ly/2F5Ha84

Детальніше: http://bur.lef.org.ua

Формат: табір

Дедлайн: за твоїм бажанням

Захід організовують Міністерство інформаційної політики України та проект Lingva.Skills за ініціативою Студентської ради при МІП з метою популяризації вивчення іноземних мов.

У рамках фестивалю пройдуть лекції, майстер-класи, презентації лінгвістичних шкіл, ярмарок вакансій, кінопокази під відкритим небом, концерт та інші активності. Посольства представлять креативні локації з вивчення мов. Відбудеться презентація сферичного кінотеатру «Україна 360».

FB: https://www.facebook.com/events/1911712552464085

Формат: фестиваль

Дедлайн: 15 вересня

Автори найкращої ідеї отримають гроші на її реалізацію.  «Згідно зі свіжим опитуванням, багато донбасівців переконані, що в Україні все погано. Наприклад, вважають, що різниці у рівні життя на підконтрольній та окупованій частинах немає. А ще їм дуже сумно і не бачиться перспектив. Це якщо коротко. Тож ми закликаємо креаторів запропонувати рішення цих проблем: які меседжі комунікувати жителям Сходу? що показати у відповідь на їхнє розчарування? Як вивести їх із апатії, повернути віру в себе і свою країну?», – пояснюють організатори. Детальніше:

http://www.molodiya.com.ua/konkurs-mip

Формат: конкурс

Дедлайн: 15 вересня

Проводиться за сприяння Міністерства освіти та науки України, Київської міської державної адміністрації та Національного історико- меморіального заповідника «Бабин Яр». У Конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра (3-4 курс), магістра та аспіранти. Для участі потрібно подати наукові, науково-дослідницькі проекти з гуманітарних та суспільних наук: історії, філософії, права, психології, соціології, політології та інших, пов’язаних з тематикою Конкурсу. Роботи приймаються українською та англійською мовами.  1 місце – 5 000 гривень та можливість проходження стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр». За додатковою інформацією пишіть на скриньку [email protected]. Контактні особи: Михайленко Наталія – (044) 248 19 21, Каплунова Валентина – (044) 233 66 17.

Формат: конкурс

Дедлайн: 14 листопада

Конкурс дає можливість розкрити свій потенціал, креативність і математичні здібності. Перше місце – $200. Вимоги: брати участь можуть учні старших класів та студенти університетів; дозволяється участь студентів і школярів різного віку і всіх національностей. Кваліфікаційний раунд – складається з 5-ти математичних задач. Для переходу в наступний раунд конкурсантам (молодше 18) необхідно правильно вирішити 3 завдання, конкурсантам (старше 18) – 4 завдання. Дедлайн – 30 вересня.

Формат: конкурс

Дедлайн: 30 вересня

Щороку конкурсанти з різних країн світу надсилають на конкурс свої роботи. У цьому році на честь п’ятиріччя конкурсу, організатори збільшили нагороду за перше місце в категорії поезії та прози до ?500. Вимоги: Брати участь у конкурсі можуть поети та письменники з усього світу. Надсилати роботи можуть всі охочі, кому вже виповнилося 17 років.

Формат: конкурс

Дедлайн: 30 вересня

З 14 по 17 вересня 2018 року в Запорізькій області на острові Хортиця відбудеться Всеукраїнський тренінг «DIGITAL в молодіжній роботі». Метою тренінгу є підвищення рівня знаньу молоді, фахівців молодіжної сфери, молодіжних працівників, які пройшли навчання за програмою “Молодіжний працівник”, щодо використання у роботі інноваційних digital-технологій, а саме: базові знання з SMM, системної роботи в соціальни х мережах з молодіжною аудиторією, ресурсів для web-дизайну.

Формат: тренінг

Дедлайн: 6 вересня

neonbrand-686462-unsplash

Meet and Code розпочинає третій раунд відбору подій із популяризації новітніх технологій та цифрового світу. Основна мета європейської ініціативи Meet and Code, яка впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ за підтримки SAP другий рік, – привернути увагу дітей та молоді до цифрового світу.

Формат: грант

Дедлайн: 15 вересня

Апліканти можуть подати заявку на навчальні поїздки, стажування, резиденції, програми професійного розвитку або зустрічі з партнерами у країнах ЄС та навпаки (тобто, на поїздки з ЄС до України). Програма Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів секторів культури та креативних індустрій України та сприяє їхній співпраці з партнерами в ЄС

Формат: грант

Дедлайн: 4 жовтня

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня юриста проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні». Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; залучення молоді до процесів законотворення, подальшого розвитку парламентаризму,створення умов для її творчого зростання; активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів.

Формат: грант

Дедлайн: 3 жовтня

Освітні центри ЗНУ: курси, тренінги, семінари


Французький лінгвістичний центр

Контакти: тел.: (061) 289-12-56

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66-б (ІІ корп., к. 108)

тел. (061) 289-12-95, (066) 290-56-21

Центр німецької мови, партнер Ґете-інституту

Адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66а (ІІ корп., к. 307)

тел.: (061) 289-12-71, (061) 289-12-95

Центр післядипломної освіти

Адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського 55а (VI корп., к. 110)
тел.:(061) 289-41-46, (061) 289-41-44, e-mail: [email protected]

Центр гендерної освіти

Адреса: 69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 118 (VIII корп., к. 108)

тел.: (0612) 62-41-02, (0612) 63-52-57, (0612) 62-01-87 е-mаіl: [email protected]