Побачило світ україномовне видання повісті-казки «Автошка»

Його автор – випускник ЗНУ, а нині запорізький дитячий письменник Володимир Грановський. Книгу було презентовано на Запорізькій книжковій толоці в секції «Книголісся».

Перший – російськомовний – варіант «Автошки» вийшов у 2014 році. Це розповідь про пригоди живого автомобільчика, поринути у чарівний світ пригод якого допомагають талановиті ілюстрації Ольги Кузнєцової.

Під час презентації проводились розваги для дітей (хоча участь брали й дорослі), найактивніші малюки отримали в подарунок книгу з автографом.

Володимир Грановський розповів, писати перші свої твори він почав у юному віці. В 16 років навіть відправляв гумористичні оповідання в тогочасні газети, але вони не були надруковані. Потім життя закрутилось: армія, в 1985-90 рр. навчання в університеті на факультеті романо-германської філології, робота журналістом на телебаченні.

Писати доводилось статті. І ось, через багато років, знову відчув потяг до забутого захоплення. Спочатку це були оповідання, переважно дитячі, для міжнародного сайту «Заповідник казок». Пізніше допрацював одне оповідання, яке і стало повістю-казкою. Сьогодні вже є перша частина нового твору, яка зараз знаходиться на етапі редагування.

 

Анастасія Губіна,

першокурсниця факультету журналістики

під керівництвом  доцента кафедри журналістики ЗНУ Мирослави Чабаненко