TV5 в гостях на «Юніверс-ТБ»

На факультет журналістики ЗНУ завітала випускниця нашого вишу, журналістка та володарка премії «Телетріумф-2018» у номінації «Репортаж» регіонального ефіру Маріам Аракелян. Цю нагороду журналістка отримала за свою працю в спецпроекті запорізького телеканалу TV5 під назвою «Долі. Діти системи».

Зустріч відбулася в одному із спеціалізованих класів навчальної лабораторії телевізійної журналістики факультету. Під час неї журналістка розповіла про роботу над своїм проектом (за який отримала високу нагороду) та про всі перешкоди, із якими зіштовхнулись телевізійники під час зйомок. Також Маріам дала декілька цінних порад молодим журналістам про те, як треба спілкуватися з дітьми та як правильно висвітлювати їхнє особисте життя. Вона також пояснила своїм мабутнім «колегам по ремеслу» наскільки важливо дотримуватися законодавства України у професійній діяльності.

Маріам наголосила на важливості злагодженої роботи в команді, адже підготовкою телевізійного матеріалу займається не тільки один журналіст.

«Про що говорити?», «Як отримати прихільність співбесідника до себе?» – саме ці питання турбують молодих недосвідчених журналістів. Про нюанси журналістської вправності випускниця розповіла на прикладах із особистого досвіду. Гостя давала багато практичних порад майбутнім медійникам, а головне не боятися «юних журналістів».

Зустріч студентів факультету журналістики ЗНУ із Маріам Аракелян організована в межах створення Асоціації випускників факультету журналістики.

Масліхов Артем