Університетська першість

 

Шість університетів зіткнулися у битві. З них ЗНУ, ЗГІА, ЗНТУ, КПУ, ЗІЕІТ. Шоу відкривали ЗГІА показуючи танцювальну виставу.

Другим був ЗНУ який здивував великою кількістю танців і кумедних номерів і виконанням репу. Наявність умілих акробатів і особливо ЗНУ Cheer додало щось  особливе в цей виступ, адже драбинку з дiвчат — не щодня побачиш.

ЗНТУ– третій учасник “битви”, що цікаво подякували за гостинність і відразу відкрили номер з вокалу. Потім були комічні виступи з пародією на Винника, електрогітари і танці. ЗНТУ довели що вони не лише технічний університет.

Четвертими були КПУ завіривши, що будуть пісні які “закотять ваші вуха”. Серед їх номерів були стендапи від вихідця з близького сходу про те, які білі люди дивні, вірш Монатіка, дефіле з дівчатами у красивих сукнях і  спортивне диско.

Наступним учасником був ЗДМУ, їх виступ був наповнений великою кількістю вокальних і танцювальних номерів серед яких були справжні індійські танці і вірші. Університет закінчив свій виступ словами про нитку, яка робить нас друзями.

“Битву університетів” закриває ЗІЕІТ, який вийшов під незвичайний і злегка самокритичним жартом. Показали східне бойове мистецтво (нарта). І знову жарти несподівано переходять у вокальний номер з виконанням Валентина Стрикало – Ялта.

 

А місця розподілилися так:

1 – КПУ

2 – ЗГИА

3 – ЗНТУ

Данил Шульга


«Битва університетів» – це масштабний міський проект для молоді. Основна його мета – згуртувати студентів різних вузів, показати, наскільки активна запорізька молодь. Цей проект для спілкування студентів, для того, щоб вони ефективно провели у неформальній обстановці під час змагань свій вільний час. Відбувається він вже другий рік поспіль.