Лайфхаки, які зроблять ваші подорожі максимально дешевими

З нинішнім курсом валют і не дуже сприятливою економікою, незабутні подорожі з усіма зручностями в далекі (і не дуже) країни здаються чимось із розряду фантастики. Але так воно тільки на перший погляд. Ці поради та секрети допоможуть тобі подорожувати набагато частіше та більш комфортно, ніж можна собі уявити! І пам’ятай: гарна подорож – це не обов’язково та, яка дорога!

? Як повідомляє туристичний сервіс TripMyDream, якщо доводиться ночувати в аеропортах, є цілий спеціальний сайт, на якому мандрівники діляться лайфхаками та відгуками про ночівлі в таких місцях по всьому світу www.sleepinginairports.net.

? Як отримувати гроші і нічліг за відкладений рейс? Лайфхак, який працює тільки якщо продано всі квитки на рейс. Справа в тому, що компанії продають більше квитків, ніж місць у літаку, з огляду на те, що можливі деякі пасажири повернуть квитки. І якщо ти прийдеш на самому початку реєстрації  та скажеш, що готовий чекати наступного рейсу, (якщо пасажирів буде більше, ніж посадкових талонів, то вам дадуть грошей (в середньому 500 євро, але можуть і обмежитися готелем), забезпечать місце в готелі (якщо ти нагадаєш, що ночувати ніде) і їжу в ресторані.

?У багатьох країнах набагато  простіше та навіть дешевше взяти машину напрокат, ніж пересуватися на громадському транспорті або таксі. У GooglePlay і AppStore можна  додатки оренди авто в різних містах і країнах.

?Багато авіакомпаній мають великий асортимент безкоштовних “плюшок” для пасажирів. Ти про це можеш навіть і не здогадуватися, поки не поставиш пряме запитання. Іграшки, мозаїки та олівці для дітей, вологі серветки, печиво та соки – не соромся запитати, адже це безкоштовно.

?Збираєшся подорожувати по США? Зверни увагу на додаток Grab. Він допоможе заздалегідь вибрати і замовити обід або чашку кави в найближчих до потрібного терміналу ресторанах в більшості аеропортів країни. Таку корисну інформацію повідомляє відомий блог «Лайфхакер».

Бож’єв Дмитро: «Упродовж свого не надто довгого  життя я вже багато подорожував Європою. Звісно ж, що гроші були не завжди. А особливо, коли ти студент. Але просто не можливо не походити та не побачити нове місто, його культуру. Майже всі музеї світу мають дні безкоштовних відвідин. Про таке треба дізнаватися завчасно. Проте саме такий варіант і рятує, коли немає грошей. У хостелах можна домовитися переночувати безкоштовно в обмін на прибирання або іншу допомогу. Що тільки не зробиш, коли не хочеться ночувати десь на лавці у холодну пору року.»

?А блог Druganov.Travel нагадує, що в супермаркетах Америки, Таїланду, Гонконгу та інших країн світу за 2 години до закриття пропонують знижки до 50% на продукти, які швидко псуються. Ти можеш їсти делікатеси зі знижкою!

?Не купуй стандартні екскурсії. Плати тільки за цікавий досвід. Вулицями погуляти можеш і сам, але, наприклад, на трюфельне полювання або збір винограду без місцевих фахівців майже не потрапити.

?Всередині Європи на не дуже довгі відстані (Цюріх-Мілан, Лісабон-Порту, Рим-Флоренція) краще пересуватися на поїзді. Це швидше, дешевше і часом – комфортніше, ніж в літаку. Такими порадами поділився сайт подорожей vandrouki.by

Бож’єва Анастасія