ПЕРСПЕКТИ?ВА березня

Що на вас чекає у березні?

У Запоріжжі

Дата: 1 березня
Початок: 15:00
Місце: Запорізький національний університет

«Не віррр-перевіррр» – це заняття з медіаграмотності для старшокласників, студентів і дорослих. Ми будемо навчатися відокремлювати факти від суджень, помічати коли нами хочуть зманіпулювати, вимикати емоції та ухвалювати рішення, зберігаючи «холодну голову».

Заповнюйте анкету  та приєднуйтесь до всеукраїнського заняття з медіаграмотності. Точне місце проведення буде повідомлене на електронну адресу, яку ви вкажете в аплікаційній формі.

 • Кіноклуб «РАДУГА»

Дата: 2 березня

Початок: 12:00 (12:00 – 15:00)

Місце: вул. Гоголя, 118, 1 поверх, актова зала факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (БК Дроб’язко).

У програмі зустрічі художній фільм «Люблю тебе, мамо», 2013 рік.

«Люблю тебе, мамо» отримав широке визнання та став одним із найвідоміших латвійських фільмів у світі. Фільм був номінований на головні нагороди багатьох міжнародних кінофестивалів та отримав головні призи на Latvian National Film Festival, Los Angeles Film Festival, Zl?n International Film Festival for Children and Youth та Buster International Children’s Film Festival.

 •  Польський бал

Дата: 2 березня
Час: 14.00
Місце: Інженерний інститут ЗНУ

Центр польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського ІІ ЗНУ і Товариство польської культури ім св.Іоанна Павла ІІ запрошують на Польський бал.

У програмі: танці (за участі дитячих танцювальних колективів із Запоріжжя, Дніпра, Кривого Рогу, Синельникового), міні-спектакль, лотерея, Disko Polo, конкурс пончиків.
Вхід за запрошеннями.

 • Лекція по тайм-менеджменту «Не проспи весну»

КОЛИ 2 березня о 15:00
ДЕ: Edison Space coworking
ЦІНА: 150 грн

Реєстрація

Встигнути те, що запланували – реально! Повірте, о 24 годині можна вмістити багато, головне – правильний підхід. Який – приходьте на зустріч і обов’язково дізнаєтеся! Під час заходу:

??прояснім, що для вас ЧАС?
??определім причини браку часу
??проведем тайм-калькуляцію і складемо план завдань на день
??посмотрім, на що впливають незавершені справи
??познакомімся зі схемою формування і досягнення цілей
??узнаем, для чого необхідний контроль і як впливати на досягнення поставлених цілей
??поработаем з плануванням за ключовими сферами життя
??прікоснемся до довгострокових планів

ПРО СПІКЕРА: Любов Самарська

• керівник Центр сімейної культури “Квітка Життя”
• фахівець з поліпшенням
• консультант компанії Студія управління часом BogushTime

aigdy-aukkaraya-1394351-unsplash

Дата: 3 березня
Початок: 9.00 (для ЗНО з математики); 13.00 (для ЗНО з історії України)
Місце проведення: вул. Жуковського, 66 (навчальний корпус №2)
 • Лекция Родіона Чудина «відеомаркетінга для бізнесу»

Коли:  5 березня 18:00
ДЕ: Edison Space Coworking
ЦІНА: 100 грнРеєстрація

Ви замислювалися, чому топові компанії використовують відео в своїх рекламних кампаніях? А може чули, що YouTube займає половину всієї користувача активності Google? Значить пора розібратися, як використовувати відео для просування бізнесу або особистого бренду.

??чем відрізняється відеомаркетінга від постинга відсів в Facebook, Instagram, YouTube
??етапи ефективного відео маркетингу (creativity, production, promotion)
??как скористатися наявними можливостями YouTube
??какіе сервіси використовувати
??как робити відео маркетинг своїми силами

 • Лекція «Як і навіщо вчити англійську самостійно»

КОЛИ : 6 березня о 18:00
ДЕ: Edison Space coworking
ВХІД ВІЛЬНИЙ
Але обов’язково зареєструйся

«Ландан з е кепітал оф Грейт Британ», – якщо це все, що ти можеш сказати по-англійськи, саме час це виправити! Як і навіщо вчити англійську, які привілеї та можливості відкриває знання мови, скільки потрібно часу і грошей і чи реально вивчити його самостійно – детально розповідаємо на БЕЗКОШТОВНОЇ зустрічі!

Перший тренінг для чоловіків з теми гендерної рівності

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує конкурс на участь у тренінгу «Профеміністична Школа для чоловіків», який відбудеться з 15 по 16 березня 2019 року у Запоріжжі. Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Проведення першого в Україні профеміністичного тренінгу, щоб підготувати чоловіків-профеміністів для відстоювання прав жінок та боротьби з сексизмом в особистому та суспільному житті. Мобілізація активістів за права жінок та розвиток (про-)фемінізму в Україні допоможе побудувати рівність.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників проекту. Тренінг проходитиме повних два дні. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

Заповніть аплікаційну форму можна тут. Заявки приймаються включно до вівторка, 01 березня 2019 року.

 • У ЗНУ пройде Фестиваль педагогічних ідей: для корекційних педагогів

Дата: 16 березня
Час: 9.00-19.00
Місце: Запоріжжя, Жуковського, 66 (навчальний корпус №1)

Фестиваль педагогічних ідей:
– це майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти;
– це можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від спікерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями.

Мета корекційного фестивалю – формування професійного інтересу у педагогів до проблеми виховання і навчання дітей з ООП, розкриття освітніх можливостей різних предметних галузей корекційної педагогіки і потенційних можливостей розвитку дітей з ООП.

Кожен учасник отримає сертифікат про участь та можливість виграти призи від спікерів та організаторів.

 • Конкурс «Студентська весна-2019» продемонструє кращі таланти ЗНУ

Дата: 25 – 29 березня
Початок: 16:00 (щодня)
Місце проведення: актова зала нав. корпусу №2 (вул.Жуковського,66-б).

Цього року «Студентська весна-2019» буде мегакрутою, до конкурсу долучились коледжі та Інженерний інститут! Темою організатори обрали «Країни світу». Боротьба за головний кубок та грошовий приз обіцяє бути запеклою!

Розклад виступів можна переглянути тут.

levi-williams-1395956-unsplash

ESI-OpenCFD відкриває набір на щорічну OpenFOAM Conference. Учасники матимуть змогу взяти участь в управлінні OpenFOAM і поспівпрацювати з різними користувачами й розробниками.

Умови: організатори покривають транспортні витрати і проживання
Коли, де: 15-17 жовтня 2019, Берлін (Німеччина)
Дедлайн: 30 травня

Спільноти випускників Кембриджського та Оксфордського університетів разом із ГО «Родини героїв Небесної Сотні» залучають талановитих українських академіків і науковців до конференцій у Кембриджському та Оксфордському університетах. Грант покриває участь у конференціях з усіх галузей. Науковець, академік або студент повинен самостійно знайти конференції в Кембриджському та Оксфордському університетах залежно від власної тематики досліджень і спеціалізації.

Умови: покриття витрат на візу, переліт, проїзд і проживання (сума різниться й залежить від загального грантового фонду)
Дедлайн: відкритий

Japanese Association of University Women почала відбір на міжнародну програму фінансування іноземних студенток. Мета програми – надати грошову підтримку тим, кому важливо продовжити навчання й дослідження в Японії. Кандидатки повинні самостійно вибрати університет, вступити й представити документ про зарахування разом із заявкою на грант.

Умови: організатори пропонують грант в обсязі від 500 000 до 1 000 000 єн (від 5 832 $ до 8 332 $)
Коли, де: 4-6 місяців із жовтня 2019 по березень 2020, Японія
Дедлайн: 31 березня

The Summer Schools of Slavonic Studies пропонує інтенсивні курси чеської мови в кількох університетах Чехії.
Курси проходять улітку, тривалість – 3-4 тижні. Літня школа пропонує курси чеської мови різного рівня складності, семінари з літератури, культури та історії Чехії, заходи, серед яких театральні, музичні й танцювальні вистави. Курси створено для іноземних студентів, професіоналів (вчителів та перекладачів) і вчених, які вивчають чеську мову.
Стипендію можуть отримати особи, номіновані компетентними органами у своїй країні (детальніше – на сайті школи).
Разом із заявкою потрібно надіслати резюме чеською або англійською мовою.

Умови: організатори покривають проживання й харчування, вартість навчання й навчальні матеріали, соціальні заходи й подорожі, пересування по місту
Коли, де: липень – вересень 2019, Чехія
Дедлайн: 31 березня

kelly-sikkema-1394690-unsplash

Фонд Віктора Пінчука розпочав десятий конкурсний відбір учасників для освітньої програми «Всесвітні студії», яка надає можливість студентам та молодим професіоналам отримати гранти для навчання за магістерськими програмами у 200 найкращих університетах світу. Також фонд може розглядати заявки на гранти в інших галузях, але потенційні кандидати мусять обґрунтувати, чому підтримувати навчання за обраним фахом доцільно.

Умови: грант для оплати навчання
Коли: протягом 2019-2020 років
Дедлайн: 15 травня

«Міжнародна міждисциплінарна школа» – це спільний проект Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» та Університету менеджменту Алмати. Школу організовано для того, щоб розвинути навички комунікацій у сфері освіти. По закінченні школи учасники отримають сертифікат.

Умови: участь у школі безкоштовна; учасники повинні самостійно оплатити трансфер до місця навчання і покрити всі витрати, пов’язані з проживанням.
Коли, де: 22-26 квітня 2019, Казахстан
Дедлайн: 10 березня

Scholarship Program for Young Academics – стипендійна програма для молодих учених, що передбачає навчання в Польщі. Стипендію можуть отримати студенти України, Білорусі, Молдови, Росії, Центральної Азії та Кавказу. Ця програма дає можливість навчатися й проводити дослідження протягом одного навчального року в одному з університетів Польщі.

Після закінчення програми студентам потрібно повернутися на батьківщину і застосувати на практиці набуті знання. Щороку уряд Польщі виплачує 70 стипендій. Стипендію можуть отримати бакалаври й магістри гуманітарних наук.

Грант: стипендія виплачується щомісяця готівкою, сума стипендії становить 1 350 злотих на місяць
Дедлайн: 1 березня

Школа «Східного партнерства» пропонує якісне навчання та стипендії студентам із країн «Східного партнерства».
Школа пропонує дворічне навчання, по закінченні якого учасники отримають IB Diploma. Студентам потрібно надати згоду батьків, свідоцтво про народження та оцінки за попередній навчальний рік. Документи мають бути нотаріально завірені та англомовні.

Грант: оплата навчання, інші витрати
Дедлайн: 1 березня

manuel-venturini-1393752-unsplash

Приймаються заявки на стипендію Erasmus Mundus Scholarships для навчання на магістратурі за спеціальністю «Картографія». Магістерська програма Cartography MSc – це чотирисеместрова програма чотирьох університетів, які розташовані в Німеччині, Австрії та Нідерландах: перший семестр – навчання в Мюнхенському технічному університеті; другий семестр – навчання у Віденському технічному університеті; третій семестр – навчання в Дрезденському технічному університеті; четвертий семестр – навчання в Університеті Твенте.

Грант: щомісячна стипендія в обсязі 1 000 €, покриття транспортних витрат, вартості навчання, візи, проживання, медичного страхування. Організатори пропонують 25 стипендій.

Дедлайн: 15 березня

Максимальна сума гранту на проведення одного міжрегіонального розслідування становить 30 тис. грн (сума може змінюватися в залежності від кількості журналістів, задіяних до проведення розслідування).

Для участі в конкурсі необхідно:

 1. зареєструватися на Ресурсному центрі для журналістів-розслідувачів (тільки для тих, хто вже займається розслідуваннями);
 2. домовитися з колегами з інших регіонів про співпрацю та продумати тему для міжрегіонального журналістського розслідування (мінімум – двома). Знайти колег для співпраці можна на Ресурсному центрі ТУТ або ТУТ;
 3. заповнити аплікаційну форму, де детально прописати тему майбутнього розслідування, гіпотезу, план роботи та список джерел, які будете використовувати під час підготовки матеріалу.

Заявка на участь у конкурсі міні-грантів – тут.

Цілі конкурсу:

 • підтримати незалежних журналістів у викритті корупційних схем, політиків та чиновників, які неправомірно використовують своє становище у різних сферах громадсько-політичного життя країни;
 • сприяти об’єднанню журналістів-розслідувачів із різних областей України, а також поглибити їхню співпрацю та обмін досвідом;
 • підвищити незалежність та об’єктивність роботи журналістів у їхній антикорупційній діяльності;
 • привернути увагу громадськості до корупції в органах влади всіх рівнів і всіх регіонів.

До участі в конкурсі запрошуються журналісти всіх видів ЗМІ з усіх областей України, незалежно від досвіду проведення розслідувань (головне, щоб він був).

Головна умова участі – зацікавленість у проведенні журналістом якісного незалежного антикорупційного розслідування.

Дедлайни

Конкурс передбачає надання 5 грантів на проведення міжрегіональних журналістських розслідувань з використанням різних форматів (текст, відео, аудіо, інфографіка).

Відбір заявок відбувається на конкурсній основі. Оргкомітет конкурсу залишає за собою право відмовити у наданні гранту без детальних пояснень причин.

Заявки від журналістів, які не зареєстровані на Ресурсному центрі, не розглядатимуться.

УВАГА! Перед публікацією розслідування обов’язково має пройти допублікаційну юридичну експертизу

Заявки приймаються до 15 квітня 2019 року.

Результати відбору буде оголошено до 1 травня 2019 року.

neonbrand-676119-unsplash


Джерела: