Серенади коханню від запорожців

Наймасовіший поцілунок, марафон весіль та корисні побачення —  це все менше ? всіх тематичних заходів до Дня Св. Валентина. Щоб відвідати максимальну кількість гулянь (на кожному розігрувались подарунки і це важливо знати), необхідно було починати ранок о 8:00.

Першим стартував шлюбний марафон. Однією з перших пар, які побралися у центральному РАЦСі міста святковий день, були Олена і Роман. За словами молодят, дату весілля спеціально не обирали, але раді, що вона випала саме на День закоханих пише Depo.Запоріжжя. Пари на перегонки закарбовували свої почуття аж до опівночі.

15 пар вирішили зареєструвати свій шлюб саме 14 лютого. Для звичайного четверга це багато, але приблизно стільки пар ми розписуємо по п’ятницях і суботах. Із року в рік у День закоханих кількість весіль приблизно однакова“, – каже для Depo виконуюча обов’язки начальника центрального РАЦСу Олена Васильєва.


485782

Фото. Depo.Запоріжжя

Однак РАЦС, навіть з такою кількістю одружень,  не чемпіон у поцілунках. Так близько 40 хвилин на бульварі Шевченка близько 2 десятків пар встановили рекордний поцілунок.А боролись вони за вечерю на двох в комплексі «Пектораль», квитки в кіно, в нічний клуб і на «Лігу сміху».

DSC_9978-1024x683

Після поцілунків, коли стосунки ставали серьйознішими, всі охочі могли укріпити свої долі путами шлюбу. Імпровізований ЗАГС, після розпису, дарував гелієві кульки у формі сердечка та жуйки «Love is».

На все це дивився новий пам’ятник. «Стелла закоханих» – металева конструкція оснащена барабаном з передбаченнями, і кожен може дізнатися свою долю. Вночі ця стела буде підсвічуватися, пише zanoza.

Розійшлись закоханні лише під вечір, а в цей момент лише прокидались ті, хто не мав ще пари. Всі вони зібрались на Благодійному аукціоні побачень. Минулого року такий захід зібрав 9 000 грн., які всі пішли на допомогу дитячим будинкам та багатодітним сім’ям.

Торгувались та сперечалися за можливість піти з так званим лотом чи у театр, чи у кіно і т.д. Розігрувалось і персональне тренування від Віце-чемпіона України, Абсолютного Чемпіона Запоріжжя Дмитра Ключника: “ Мене попросили взяти участь і самому було цікаво щось нове для себе відкрити. Я виставив на лот персональне тренування в одному з кращих тренажерних залів Запоріжжя. Загалом такі заходи цілком і грайливі, і цікаві, і  плюс благодійність. Тож це потрійно круто”.

52602590_451002272107238_6736200602235174912_n